Як заробити електронну валюту

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Інтернет

Електронна валюта була винайдена для полегшення розрахунку при здійсненні роботи в мережі. Отже, для того щоб заробити електронну валюту, необхідно знайти роботу за допомогою інтернету. Існують декілька основних напрямів даної діяльності.

Інструкція:
1. Одна з найбільш поширених професій, за якими ви можете працювати за допомогою інтернету - це робота копірайтером. За допомогою таких ресурсів, як advego.ru, ви можете здійснювати як написання тексту під замовника, так і продавати вже написані роботи. Даний сервіс також примітний тим, що з його допомогою ви можете перевірити унікальність, орфографію, а також ступінь оптимизирования тексту. У разі ж якщо даний ресурс вас не влаштовує, ви можете шукати замовлення на таких сервісах, як free-lance.su. Це безкоштовна дошка оголошень, на якій розміщуються замовлення на певний вид робіт, що виконується дистанційно.

2. На сайті free-lance.su ви також можете знайти замовлення на дизайн, Виготовлення, або коригування сайтів. Більшість замовлень, що розміщуються на цих сайтах, стосуються розробки інтернет-ресурсів з іміджевої або технічної сторони. Для цього вам будуть потрібні певні знання, тому варто пробувати свої сили в даному виді заробітку тільки при наявності початкової освіти в даній сфері.

3. При наявності лінгвістичної освіти або доброго знання будь-якої мови, зверніть увагу на можливість працювати дистанційним перекладачем. Схема роботи досить проста: вам присилають текст, ви його переводите і відправляєте замовникові. Після цього, по закінченні певного часу, на ваш рахунок буде перераховано винагороду. Варто відзначити, що працювати тут можна у двох напрямках: на агентство і на замовника. При роботі на агентство ви отримуєте меншу зарплату, але більше гарантій, що винагорода буде виплачено. У випадку ж роботи на замовника ваша зарплата буде вищою, але при цьому є ймовірність невиконання зобов'язань щодо заробітної плати. Використовуйте такі сайти, як free-lance.ru і free-lance.su, для пошуку замовлень і компаній....

Відповідь на запитання: Як заробити електронну валюту