Як заробити на біржі посилань

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Інтернет

Зараз можна заробити на біржі посилань, адже їх продаж з сайту стала досить прибутковою, як і розміщення платної реклами. Заробити, продаючи посилання, можна в Рунеті і на зарубіжних веб-сайтах.

Інструкція:
1. Почніть продавати посилання вручну. Розмістіть інформацію про можливість купівлі посилань на вашому веб-ресурсі. Дайте оголошення на головній сторінці або в іншому розділі сайту. Помістіть його копію на різні безкоштовні веб-портали, наприклад, в соціальні мережі. Необхідно вказати умови і ціну. Виберете способи оплати цієї послуги. Можна скористатися такими відомими електронними платіжними системами, як Яндекс-гроші або Webmoney.

2. Скористайтеся безпечним і ефективним методом заробітку - посилання на статті. Користуючись цим способом, господар ресурсу розміщує на власному інтернет-порталі статтю, яку запропонував клієнт з 2-3 посиланнями. Буває, що клієнт може запропонувати вебмастеру самому написати унікальний текст. При цьому його потрібно доповнити посилальним матеріалом.

3. Практикуйтеся на біржі посилань статей в сервісах як: Сеозавр, Міралінкс, Ліекс та ін На зазначених веб-вузлах ви можете зареєструватися і почати отримувати гроші. Багато веб-майстрів використовують цей метод. Система Міралінкс - це тільки якісні та унікальні тексти. Але в ній проводять ретельну модерацію статей.

4. Визначтеся, з яким сервісом ви станете співпрацювати, адже у кожної біржі посилань є свої особливості і правила. Після реєстрації додайте власний веб-сайт в систему, і вона відразу згенерує код. Потім необхідно встановити його на свій сайт. Залишилося тільки вичікувати, щоб посилання з'явилася на вашому інтернет-порталі. Хтось купить її на біржі, а система заплатить вам гроші. Причому все це працює автоматично. Можна лише зрідка перевіряти і змінювати налаштування.

5. Заробіть на посиланнях, які розміщуються з зображеннями, в невеликих оглядах і постах. Такий спосіб продажу посилань є в таких системах, як Сеозавр, Ротапост, Блогун. Але потрібно, щоб ваш сайт був добре проіндексований пошуковими системами, і ТИЦ значився більше 10 а PR більше 0....

Відповідь на запитання: Як заробити на біржі посилань