Як заробити в інтернеті з допомогою сайту

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Інтернет

Сьогодні створити свій сайт може практично кожен, для цього навіть не обов'язково бути програмістом, досить бути впевненим користувачем персонального комп'ютера. Найчастіше сайти створюються для того, щоб заробити, і зробити це можна кількома способами.

Інструкція:
1. Перший спосіб - зробити продає сайт, тобто розмістити на ньому пропозицію про продаж товарів та послуг. Основне завдання такого сайту - Розповісти потенційному клієнтові максимум інформації про пропоновані товари і послуги і схилити його до покупки. При створенні такого сайту пишіть номер телефону та інші контакти крупно на кожній сторінці; робіть хороше, докладний опис товару /послуги; отладьте систему оплати і доставки товару.

2. Другий спосіб - створити інформаційний сайт і розмістити на ньому контекстну рекламу. Для цього зареєструйтеся в одній з рекламних систем контекстних оголошень. Після цього ви зможете розмістити на своєму сайті посилання, За перехід по яким система буде виплачувати вам комісію.

3. Третій спосіб - прямий продаж реклами на сайті. Коли відвідуваність вашого ресурсу стане більше, ніж 1000 відвідувачів щодня, ви можете продавати рекламні місця на вашому сайті. Шукайте рекламодавців, що пропонують товари і послуги, близькі за тематикою вашу електронну ресурсу і пропонуйте його в якості рекламного майданчика.

4. Четвертий спосіб - продаж інформації. Це можуть бути платні інформаційні розсилки або платний доступ до сайту. Однак поки користувачі інтернету неохоче платять за інформацію, тому розраховувати тільки на цей спосіб не варто.

5. П'ятий спосіб - розміщення рекламних матеріалів, тобто статей, які в журналах друкують з позначкою « на правах реклами ». Використовуйте цей спосіб, якщо ви ведете блог або постійно оновлюваний інформаційний сайт....

Відповідь на запитання: Як заробити в інтернеті з допомогою сайту