Як поліпшити швидкість скачування

Posted by Admin on 26-06-2013, 21:54 in Інтернет

При роботі в мережі вирішальну роль в економії часу грає швидкість інтернет-з'єднання. Для поліпшення швидкості завантаження ви можете використовувати один з нескладних способів.

Інструкція:
1.
Швидкість завантаження залежить вашого тарифного плану, а також від ступеня завантаження каналу постачальника послуги доступу до мережі. Поліпшення швидкості можливо за рахунок максимальної оптимізації використання на користь процесів, що представляють найвищий пріоритет. Відключіть усі програми, які використовують чинне підключення до мережі - месенджери, менеджери завантажень, торренти і веб-браузери. Небажано використання браузера навіть у тому випадку, якщо ви завантажуєте файл через вбудований в нього менеджер завантажень. Відкрийте трей і відключіть всі програми, які діють в даний момент у фоновому режимі. Запустіть диспетчер задач і вимкніть усі процеси, які мають у своїй назві "update" - ці процеси скачують поновлення, тим самим завантажуючи канал доступу до мережі.

2. При використанні менеджера завантажень виставте максимальний пріоритет для закачувань. Це дозволить усунути обмеження по швидкості, якщо такі є, і використовувати з'єднання з мережею по максимуму. Краща закачування кожного файлу окремо ніж викачування декількох одночасно. Для цього виставте максимальну кількість одночасних завантажень рівним одиниці.

3. Використовуючи торрент, дотримуйтесь тим де правилам, що і при використанні менеджера завантажень. Єдиним доповненням є обмеження швидкості віддачі як файлів, які викачуються в даний момент, так і інших. На час закачування необхідно виставити максимальну швидкість віддачі дорівнює одиниці. Не запускайте сторонні додатки, такі як месенджери або менеджери завантажень. Використання браузера також може уповільнити швидкість завантаження, тому його запуск небажаний.

4. При скачуванні за допомогою браузера не відкривайте нові сторінки і по можливості не використовуйте інші програми, для роботи яких необхідний інтернет. Немаловажним фактором також є завантаження самого комп'ютера - чим менше ви його використовуєте в момент закачування, тим більше ресурсів можуть бути використані забезпечення коректної роботи менеджера завантажень, вбудованого в браузер....

Відповідь на запитання: Як поліпшити швидкість скачування