Як заробити в інтернеті на Форексі

Posted by Admin on 7-06-2013, 03:30 in Інтернет

Заробіток на валютному ринку привертає з кожним днем все більше людей завдяки грамотній розкрутці, красивим історіям про багате життя трейдерів та перспективам сидіти біля комп'ютера, натискати на кнопку і виводити на картку тисячі доларів. Звичайно, це все реально, але підходити до такої справи, як Форекс, потрібно з розумом і великою обережністю.

Вам знадобиться:
продуктивний комп'ютер, здатний працювати тривалий час без перезавантаження, надійний доступ в інтернет, досить велика сума грошей для відкриття рахунку.

Інструкція:
1. Заробити на Форексі може тільки людина, яка прочитала безліч книжок з валютних операцій, технічного аналізу та економіці. Не вірте оголошенням в газеті, які обіцяють навчити Форексу за місяць, після чого ви будете «гребти бабло лопатою». Тільки роки практики з набиванням гуль допоможуть вам стати професійним і прибутковим трейдером. Тому перш ніж реєструватися у дилінговому центрі і створювати рахунок, наберіться необхідних теоретичних знань.

2. Коли ви будете успішно розбиратися у всіх термінах, пов'язаних з валютним ринком, і будете розуміти те, про що переписуються трейдери на форумах про Форексе, приступайте до практичних занять. У мережі є безліч оффлайн-тренажерів з торгівлі валютами. Не захоплюйтеся ними - особливих навичок торгівлі ви на них не отримаєте. Реєструйтеся в дилінгових центрах і заводите віртуальний рахунок. Торгівля віртуальною валютою дає необхідний багаж практичних знань, без яких вкладати реальні гроші немає сенсу - прогорите.

3. Підійдіть відповідально до вибору дилінгового центру. Зараз їх стало забагато (що говорить високої прибутковості Форекса, адже дилінгові центри живуть на відсотках від операцій користувачів, отже, користувачі непогано заробляють на цьому, інакше відкривати ДЦ не було б сенсу). Поставтеся з обережністю до тих, хто пропонує починати торгівлю з одного долара - це нікчемна сума для Форекса та торгувати з нею практично неможливо, просто дилінгового центру намагається якомога більше грошей зібрати з народу.

4. Торгуйте лише тими засобами, які вам не шкода буде втратити. При грубому підрахунку, щоб отримувати від Форекса пристойний щомісячний дохід, потрібно вкласти в нього квартиру як мінімум. Якщо ви готові на такі жертви, то дерзайте.

5. Також заробити на Форексі можна і не торгуючи, а віддавши свій рахунок в довірче управління за певний відсоток. Це дуже небезпечно і також вимагає великих вкладень, тому що ніхто не хоче возитися з мізерними рахунками, але в той же час передача рахунки в довірче управління - відмінний спосіб інвестувати кошти в інтернеті....

Відповідь на запитання: Як заробити в інтернеті на Форексі