Як заробити web money

Posted by Admin on 22-06-2013, 17:48 in Інтернет

Останнім часом набирають обертів системи електронних платежів. Одна з найбільших і популярних - це система WebMoney, яка дозволяє завести спеціальний електронний гаманець (точніше, кілька і в різних валютах), за допомогою якого можна оплачувати покупки в інтернет-магазинах, рахунки за житлово-комунальні послуги, інтернет, мобільний, стаціонарний зв'язок і багато іншого.

Інструкція:
1. Почніть з пошуку сайтів, які надають роботу і оплачують її за допомогою систем електронних платежів. Їх досить багато, і якщо їх розділити на категорії, то вийде наступне: сайти для фрілансерів (або віддалених працівників), сайти, що дозволяють заробити гроші за певні дії; створення і просування власного сайту й виплати за скачування файлів, викладених вами в Інтернет.

2. Визначтеся, який вид роботи вам найбільше підходить. Короткі рекомендації: для ледачих підійдуть два способи - заробіток грошей на сайтах, що пропонують виконати деякі дії (перегляд сайтів і реклами) і оплата скачування файлів. У першому випадку вам потрібно зареєструватися на спеціальному сайті і почати виконувати дії (зазвичай дається велика інтерактивна довідка), а в другому - завантажити в мережу деякі файли, пізніше опублікував на них посилання для скачування на різних форумах і в соціальних мережах. Так як ці способи для самих ледачих, вони приносять найменший заробіток.

3. Вибирайте шлях творця власного сайту, якщо розбираєтеся в веб-технологіях. Досить створити сайт і розмістити на ньому рекламу, заздалегідь наповнивши його якою-небудь цікавою інформацією, щоб сайт відвідували. Знадобиться публікація посилання на сайт у спеціальних каталогах, які часто відвідуються користувачами в пошуках цікавої інформації в інтернеті.

4. Стати фрілансером, якщо володієте рядом здібностей для виконання робіт, затребуваних в мережі. Ви будете отримувати певні завдання, за виконання яких на електронний гаманець WebMoney відбудеться перерахування грошей; перевага даного способу в тому, що він припускає швидке наповнення вашого електронного гаманця, ніж попередні. Для того щоб стати добре оплачуваним фрілансером потрібно вміти виконувати роботу, наприклад: перекладати текст, верстати сайт, надавати допомогу та консультації з навколокомп'ютерні темам, писати статті і т.д.)....

Відповідь на запитання: Як заробити web money