Як зберегти інформацію в інтернеті

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Інтернет

Ви не встигли закінчити редагування того чи іншого документа на роботі і вирішили завершити його будинку. Не поспішайте братися за флешку. Перенести документ на домашній комп'ютер, а з нього - назад на робочий можна і через інтернет.

Інструкція:
1. Найбільш очевидний спосіб зробити резервну копію документа у інтернеті - Це відправити його по електронній пошті самому собі. Для цього в ході його відправки вкажіть у полі для введення адреси отримувача не чужий e-mail, а свій. Не забудьте перед відправкою приєднати файл. Повідомлення з резервною копією документа відразу з'явиться в папці для вихідних повідомлень, а через кілька секунд - і в папці для вхідних повідомлень. Після цього ви зможете скачати документ на будь-який комп'ютер, підключений до інтернету, просто увійшовши в свою поштову скриньку. Відредагувавши його, відправте самі собі його оновлений варіант. Старий варіант документа при цьому нікуди не пропаде, якщо не видалити його спеціально, тому при необхідності ви зможете повернутися до нього. Деякі служби електронної пошти при використанні веб-інтерфейсу дозволяють переглядати, але не редагувати документи певних типів прямо з браузера без скачування.

2. Щоб мати можливість не тільки переглядати, але і редагувати збережений в мережі документ прямо з браузера, зареєструйтеся у службі Google Docs. Ви отримаєте можливість завантажувати готові документи форматів ODT, DOC і DOCX, редагувати їх в онлайн-режимі з будь-якого комп'ютера з доступом в інтернет, А переглядати без можливості редагування - з телефону. Також ви зможете створювати документи з нуля. Будь-який з них можна потім завантажити також в форматі ODT, DOC або DOCX.

3. Якщо ви хочете тільки зберігати файли в інтернеті без можливості їх онлайн-редагування, але не бажаєте захаращувати свою електронну поштову скриньку, скористайтеся однієї зі служб, що надають послугу «віртуальної флешки», наприклад, DropBox або YourDocs. Деякі з них пропонують встановити на комп'ютер спеціальний додаток, після запуску якого «віртуальна флешка» буде представлена в комп'ютері як один з накопичувачів. У ряду служб подібного роду такі додатки є навіть для Linux. Інші служби пропонують звичайний доступ через веб-інтерфейс, що дозволяє завантажувати, завантажувати, а також видаляти файли.

4. Пам'ятайте однак, що «віртуальні флешки» зазвичай надаються безкоштовно лише при виборі аккаунта з невеликим об'ємом, а для його збільшення доведеться вносити абонентську плату. Електронну поштову скриньку, причому іноді порівнянного розміру, завжди безкоштовний....

Відповідь на запитання: Як зберегти інформацію в інтернеті