Як полірувати кузов автомобіля

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Авто

Кожен автолюбитель після деякого часу може помітити, що фарба автомобіля стала менш блискучою. Причина цього - велика кількість дрібних подряпин, які роблять поверхню барвистого шару матовою. Повернути своєму автомобілю колишній вигляд можна за допомогою полірування.

Вам знадобиться:
- Безворсові серветки
- Полірувальні різного ступеня абразивності

Інструкція:
1. Для роботи вам можуть знадобитися наступні інструменти і матеріали - безворсові серветки (можна так само використовувати і чисте дрантя, головне, щоб вона не залишала ворсу і катишков на поверхні) та поліролі різного ступеня абразивності. Ви так само можете полегшити собі працю за допомогою полірувальної машинки. Полірувати кузов автомобіля бажано при температурі близькій до кімнатної, при відсутності прямих сонячних променів.

2. Перш ніж приступати до полірування, перш за все, ретельно вимийте кузов автомобіля за допомогою спеціальних мийних засобів. Якщо на кузові залишилися незмивні сліди бітуму або нафтопродуктів, видаліть їх за допомогою спеціальних розчинників для смол, наприклад Buster. Можна також скористатися дизельним паливом, але при цьому слід дотримуватися особливої обережності, щоб не пошкодити фарбу.

3. Огляньте кузов автомобіля. Якщо в покритті є подряпини до шару грунту або металу, то ці місця слід обробити антикорозійним складом і заклеїти спеціальним малярським скотчем.

4. Починати полірувати кузов автомобіля потрібно з самих пошкоджених місць, застосовуючи поліроль із середніми абразивними властивостями. Працювати потрібно, не докладаючи зайвих зусиль, круговими рухами розтираючи поліроль по поверхні.

5. Якщо ви працюєте полірувальної машинкою, то бажано випробувати свої сили спочатку на непомітній ділянці пофарбованої поверхні. Підберіть оптимальні обороти машинки, силу і кут натискання на поверхню при поліровці, і вже після цього поліруйте всю іншу поверхню кузова. Будьте обережні при поліровці крайок і кутів - при їх обробці необхідно значно зменшувати силу притиснення і обороти машинки щоб уникнути пошкодження емалі.

6. Після чорнової обробки змийте сліди поліролі та дайте кузову обсохнути. Обробіть весь кузов автомобіля дрібною абразивною поліролью.

7. По закінченні полірування бажано так само обробити кузов автомобіля-яким воскосодержащім захисним засобом....

Відповідь на запитання: Як полірувати кузов автомобіля