Як зберегти веб-сайт

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Інтернет

Темп сучасного життя дуже високий і найчастіше, натикаючись на цікаві ресурс, доводиться шкодувати про нестачу часу для його більш детального вивчення. Хочеться зберегти веб-сайт на диск повністю, щоб згодом ознайомиться з його копією по дорозі на роботу, використовуючи нетбук або планшет. Втім, подібне можна зробити, використовуючи сучасні веб-краулери, такі як Teleport Pro.

Вам знадобиться:
- Програма Teleport Pro;
- Підключення до інтернету.

Інструкція:
1. Почніть створення нового проекту в програмі Teleport Pro. Для цього в головному меню додатка послідовно виберіть пункти File і New Project Wizard. Відкриється перша сторінка майстра створення нових проектів.

2. Дотримуючись вказівок майстра, задайте основні параметри конфігурації створюваного проекту. На першій сторінці майстра виберіть опцію Duplicate a website, including directory structure, якщо необхідно зберегти сайт з відтворенням віртуальної структури його каталогів на сервері, побудованої на основі структури URL завантажуваних документів. Виберіть опцію Create a browsable copy of a website on my hard drive, якщо структура директорій не важлива. На другій сторінці задайте параметри обходу цільового web-сайту. У текстовому полі Starting Address введіть адресу документа, який буде початковою точкою обходу при збереженні сайту. У полі Up to задайте глибину перегляду сайту, тобто максимальна кількість переходів по посиланнях, яке може зробити програма від стартового документа. Виберіть типи вмісту, яке повинно зберігатися з сайту на локальний диск на третій сторінці майстра. Активуйте опцію Just text, якщо потрібно зберігати тільки html (без зображень та іншого мультимедіа-вміст). Вибрати Text ant graphics, якщо хочете зберегти графіку на додаток до тексту. Для збереження тексту, зображень і звукових файлів, Виберіть Text, graphics, ant sound. Вибір опції Everything дозволить отримати повну копію сайту (буде зберігатися будь-який вміст). Якщо для доступу до сайту потрібна авторизація, введіть облікові дані в поля Account і Password. На четвертій сторінці натисніть кнопку «Готово». Вікно майстра буде закрито. Відомості про проект з'являться в головному вікні програми.

3. Збережіть файл проекту. Після закриття майстра створення проектів автоматично відобразиться діалогове вікно збереження файлу. Перейдіть в ньому до каталогу, в який буде збережений проектний файл. Введіть ім'я файлу. Натисніть кнопку «Зберегти».

4. Почніть збереження веб-сайту. Послідовно виберіть у головному меню пункти Project і Start.

5. Дочекайтеся закінчення збереження сайта. Статистична інформація щодо процесу завантаження даних буде виводитися в рядку стану додатка.

6. Знайдіть збережену копію веб-сайту. Скористайтеся файловим менеджером або провідником Windows. Перейдіть в каталог, де розташовується файл проекту. Перейдіть до підкаталогу, що має таке ж ім'я, як і файл проекту.

7. Переконайтеся в факті коректного збереження веб-сайту. Перейдіть в підкаталог з ім'ям, відповідним імені домену збереженого сайту. Відкрийте індексний файл у браузері. Здійсніть кілька переходів між сторінками локальної копії ресурсу....

Відповідь на запитання: Як зберегти веб-сайт