Як зашифрувати адресу

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Інтернет

Анонімний веб-серфінг буває затребуваний з різних причин: небажання ділитися історією відвідувань з тими, хто має доступ до комп'ютера; надія обійти бан на цікавому ресурсі або, нарешті, можливі санкції за відверто викладене думка.

Інструкція:
1. Для приховування реального IP можна використовувати проксі-сервер - віддалений комп'ютер, який є «посередником» між клієнтом і мережею інтернет. У числі інших корисних функцій проксі-сервер може служити і маскуванням для громадянина, який побажав залишитися невідомим: кінцевий адресат буде бачити дані Анонімайзера, а не клієнта. Є спотворюють проксі, які генерують вигаданий адресу користувача.

6. Для приховування IP можна використовувати онлайнові сервіси - анонімайзери. В інтернеті їх досить багато. Зайдіть на сайт і введіть адресу веб-вузла, на який хочете потрапити. Перехід на іншу сторінку буде здійснено автоматично, тобто для серфінгу заново вводити адресу не буде потрібно.

3. У цього способу є недоліки: - Безкоштовні сервіси іноді зловживають рекламою;
- Анонімайзери приховують ваш IP, проте повідомляють свої дані, тобто адресат буде знати, Що ви заходите через проксі;
- Адреси цих серверів багатьма веб-вузлами занесені в чорний список.

4. Можна використовувати анонімну розподілену мережу Tor. Вона використовує ланцюжок з декількох випадково вибраних серверів, передаючи по ній інформацію у вигляді зашифрованих пакетів. У кінцевій точці не можна буде визначити адресу відправника повідомлення. Платою за високу захищеність інформації може стати низька швидкість роботи.

5. На сайті розробника скачайте версію Tor разом з керуючою програмою Vidalia і анонімайзер Privoxy https://www.torproject.org/download/download.html. При установці програми погоджуйтеся на значення, встановлені за замовчуванням. Tor буде запускатися автоматично при завантаженні операційної системи.

6. Для веб-серфінгу розробники Tor рекомендують використовувати браузери з відкритим кодом, наприклад, Mozilla. У меню «Інструменти» вибирайте опцію «Налаштування» і переходите у вкладку «Мережа». У розділі «З'єднання» натисніть «Налаштувати». Переведіть перемикач «Настройка проксі » в положення «Ручне налаштування »

7. У полі «HTTP проксі» і «SSL проксі» введіть localhost, в полі «Порт» - «8118». Щоб програма могла працювати з серверами FTP, запишіть localhost в рядок «Вузол SOCKS» і «9050» в «Порт». У полі «Не використовувати проксі » перерахуйте вузли, куди ви будете заходити відкрито....

Відповідь на запитання: Як зашифрувати адресу