Як зашифрувати рядок

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Інтернет

Потреба зашифрувати строкову змінну в веб-програмуванні виникає досить часто. Це може бути необхідно не тільки для роботи з паролями або іншими приватними даними. Наприклад, часто зашифрувати html-код, який необхідно зберегти у файл, базу даних або куки, буває простіше, ніж організовувати його очищення від усіх заборонених знаків перед записом, а потім відновлювати їх після читання. Нижче наведений один з варіантів шифрування рядковий змінної з використанням мови PHP.

Інструкція:
1. Використовуйте вбудовану функцію мови PHP base64_encode для кодування строкових змінних. Вона має всього один параметр, який необхідно передавати - значення шіфруемого змінної. Наприклад, PHP-код, який буде виводити на сторінку закодований методом MIME base64 текст «зашифрована рядок», може виглядати так: Закодований текст буде таким: "5 + D46PTw7uLg7e3g/yDx8vDu6uA =".

2. Застосовуйте вбудовану функцію base64_decode для декодування строкових змінних, зашифрованих методом MIME base64. Ця функція теж має тільки один обов'язковий параметр. Наприклад, щоб розшифрувати і вивести на сторінку код, отриманий в попередньому кроці, можна використовувати такий рядок на мові PHP:

3. Скористайтеся будь-яким веб-сервісом, якщо закодувати слово або тест треба одноразово або у разі відсутності можливості виконувати PHP-скрипти. Наприклад, перейшовши на сторінку http://tools4noobs.com/online_php_functions/base64_encode введіть в єдине поле потрібне слово або текст і клацніть по кнопці з написом Base 64 encode. Скрипт на сервері отримає введені дані, застосує до них функцію base64_encode і помістить закодоване значення в додаткове поле введення. У ньому зашифровану рядок можна скопіювати і використовувати на ваш розсуд. При необхідності розшифровки можна використовувати аналогічний веб-сервіс, який застосує до введеного вами значенням функцію base64_decode. Відповідна сторінка на цьому сайті розміщена за адресою http://tools4noobs.com/online_php_functions/base64_decode....

Відповідь на запитання: Як зашифрувати рядок