Як зареєструвати інтернет-адресу

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Інтернет

Реєстрація нового інтернет-адреси потрібна при створенні сайту. Послуга може бути надана безкоштовно, якщо проект базується на спеціальному сервісі, наприклад, конструкторі сайтів. За адресу доведеться заплатити, щоб він був красивим і незабутнім.

Інструкція:
1. Придумайте оригінальну назву вашого сайту. Це може бути одне слово чи словосполучення, найбільш точно характеризує майбутній Інтернет-ресурс. Напишіть його латинськими літерами, якщо плануєте реєструвати сайт в міжнародній зоні. Придумайте різні варіації назви на випадок, якщо така адреса вже кимось зареєстрований.

4. Вибрати домен для свого сайту. Домен - це ім'я Вашого сайту, поєднане з буквеним кодом якоїсь країни чи міжнародної зони. Він відображається через точку після першої частини - назви. Наприклад, в Росії використовують зони. Ru,. Su і. Рф. Приєднуючи до них свою назву, ви отримаєте домен другого рівня. Однак вибір залежить не тільки від вашого бажання, а й від того, зайняті чи ні придумані вами адреси.

3. Перевірте, чи вільний ваш варіант імені. Для цього зайдіть на сайт будь-якого реєстратора доменів і скористайтеся відповідною безкоштовною послугою. Якщо адреса виявився зайнятий, перед вами два шляхи. Або міняти першу частину назви, або вибирати іншу доменну зону.

4. Уточніть вартість того чи іншого адреси. Вона відрізняється у реєстраторів і компаній, що надають ще й послуги хостингу. Домени в якихось зонах дешевше, в якихось дорожче. Крім того, на ваш вибір адреси можуть вплинути супутні послуги. Адже щоб сайт запрацював, вам будуть потрібні і хостинг, і простір на сервері, віртуальному чи фізичному, панель управління сервером і т.п. Всі ці позиції можуть впливати на тарифний план.

5. Вибрати тариф і спосіб оплати. Дотримуйтесь інструкцій системи. Всі дії по реєстрації можна проробити в віддаленому доступі, а потім по пошті отримати всі документи, що підтверджують операцію.

6. Задайте питання службі технічної підтримки вашої компанії або пошукайте відповіді у розділі допомоги, якщо зіткнулися з якимись труднощами.

7. Скористайтеся безкоштовним хостингом та реєстрацією імен, де доступні домени третього рівня. Вони будуть виглядати наступним чином name.firma.ru. Не всі імена такого типу безкоштовні, але є ряд компаній, що пропонують віртуальне розміщення сайту фактично задарма. Інша справа, що використання таких послуг може бути не завжди зручно....

Відповідь на запитання: Як зареєструвати інтернет-адресу