Як зашифрувати ip

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Інтернет

Шифровка адреси власного комп'ютера при роботі в інтернеті - це вже давно не голлівудські казки, а сувора реальність. Великий брат, будь то суворий начальник або державні органи, найчастіше хоче знати більше, ніж їм належить, а від того IP-адреси російських користувачів всесвітньої павутини все частіше виявляються присвоєними Аргентині, Австралії або який-небудь Папуа-Новій Гвінеї. І зробити в домашніх умовах це просто.

Вам знадобиться:
- Доступ в інтернет;
- Вміння користуватися пошуковими сервісами;
- Вміння визначати необхідний рівень шифрування даних.

Інструкція:
1. Щоб зашифрувати присвоєний вашому комп'ютеру провайдером IP-адресу, вам необхідно переконатися в наявності активного підключення до мережі і відкрити використовуваний вами браузер.

8. Шифрувати IP-адреси дозволяють спеціальні програми - анонімайзери, або, як їх ще називають, проксі-сервери. Різні програми дозволяють використовувати різні рівні безпеки даних: найпростіші - лише змінити IP-адреси, більш досконалі - шифрувати весь трафік, призначати країну, якій присвоєно адресу комп'ютера, отримувати доступ на заблоковані сторінки і багато іншого. Програма-анонімайзер працює на комп'ютері протягом усього сеансу підключення до інтернету. Частина таких програм доступна користувачеві лише на платній основі. Значна кількість користувачів воліють використовувати для цих цілей багатоплатформений проксі-сервер TOR як найбільш ергономічний і корисний.

3. Програми-анонімайзери вимагають довготривалої налаштування і в даний час використовуються лише користувачами, провідними активну онлайн-діяльність, небезінтересну наглядовим і правоохоронним органам. Користувачі, які потребують шифруванні IP-адрес в ряді конкретних випадків, воліють використовувати веб-проксі - версію Анонімайзера, доступну на спеціальних сайтах. Для використання веб-проксі відкрийте у вашому браузері один з пошукових порталів, впишіть в пошуковий рядок слово «анонімайзер» і виберіть найбільш зручний для вас веб-проксі.

4. Перед використанням анонімайзерів, який дозволить вам змінити IP-адресу комп'ютера, зайти на заблоковані сайти і приховати сліди своєї діяльності, переконайтеся, що він задовольняє вашим потребам. Так, наприклад, багато веб-проксі є платною послугою. Інші служби приховання слідів безкоштовні, але не дозволяють працювати з скриптами або деякими веб-формами типу додатків в мережі «ВКонтакте». Вибрати підходящий вам анонімайзер допоможуть спеціальні каталоги. Кращими веб-проксі в даний час вважаються сервіси anonymouse.ws, hidemyass.com, shadowsurf.com, proxyforall.com і easysecurity4u.com.

5. Вибравши анонімайзер, зайдіть на відповідний сайт, наберіть в рядку запиту потрібний вам URL і натисніть кнопку Go. Після цього відкриється сторінка запитаного вами сайту, але адресом її буде зашифрований адресу....

Відповідь на запитання: Як зашифрувати ip