Як засекретити IP-адреса

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Інтернет

Кожен комп'ютер з виходом в мережу інтернет отримує свій індивідуальний номер, який називається IP-адресу. З його допомогою можна відстежити будь-які пересування користувача на просторах інтернету. Особливо гостро проблема постала останнім часом, тому безліч користувачів задумалася про приховування своєї IP-адреси.

Вам знадобиться:
інтернет, список проксі серверів.

Інструкція:
1. Незалежно від того, хочете ви цього чи ні, кожен ваш крок в інтернеті залишає слід у журналах інтернет-серверів. Запустивши свій браузер і відвідуючи сайти, ви добровільно даєте інформацію про свій IP-адресу, найменування та версії, типі операційної системи, а також безліч іншої інформації про вашому комп'ютері. Щоб уникнути більшості можливих проблем вам необхідно приховати свій IP-адресу.

2. Один із способів приховати індивідуальний номер свого комп'ютера - скористатися онлайн-сервісом для приховування IP адреси. В інтернеті подібних сервісів велика кількість, тому знайти один з них для вас не складе труднощів. Зайдіть на сторінку, введіть в спеціальне поле адресу сайту, який хочете відвідати, і почніть роботу. Тепер на сайтах, які ви відвідали, залишаються сліди сервісу-Анонімайзера, а ваш реальний IP адреса ховається. Процес автоматизований, і, проходячи за посиланнями, нова адреса набирати не потрібно. Але у цього способу є свої мінуси - далеко не всі такі сервіси безкоштовні. У безкоштовної версії періодично вам доведеться переглядати рекламні блоки.

3. Домогтися приховання свого IP-адреси можна за допомогою проксі-сервера. Для цього вам буде потрібний список безкоштовних проксі-серверів (знайти його також не складе труднощів). Виберіть один із серверів (наприклад, 213.180.89.189:80) і скопіюйте дані до двокрапки. Далі відкрийте свій браузер, перейдіть в меню «Інструменти» та відкрийте пункт «Налаштування». Потім перейдіть у вкладку «Додатково», в ній відкрийте підменю «Мережа». У ньому натисніть на кнопку «Налаштувати». У вікні, виберіть пункт «Ручне настройка сервера проксі »і введіть скопійований адресу. Далі в пункт «Порт» додайте дані після двокрапки. Збережіть зміни і перевірте свій IP-адресу на одному з призначених для цього сайтів.

4. Для анонімізації не обов'язково вручну змінювати свій проксі-сервер. Щоб виконати ці ж операції в автоматичному режимі, скористайтеся однією з програм, Що приховують IP адресу (в мережі їх величезна кількість, наприклад, Tor, Jap або SocksChain). Подібні програми прості в управлінні і відмінно справляються зі своїм завданням. Скористайтеся перевагами подібних програм - виберіть проксі, щоб мати IP певної країни, або побудуйте проксі-сервера в ланцюжок для забезпечення високого рівня анонімності....

Відповідь на запитання: Як засекретити IP-адреса