Як зарядити акумулятор автомобіля зарядним пристроєм

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Авто

Правильно вибраний режим зарядного струму акумуляторної батареї забезпечить її повним зарядом електроенергії. Повноцінний заряд акумулятора найбільш актуальний взимку, в холодну пору року провести запуск двигуна недостатньо зарядженим акумулятором часом буває дуже складно, а іноді й неможливо.

Вам знадобиться:
Електричне зарядний пристрій.

Інструкція:
1. Сучасний ринок пропонує автомобілістам різноманітні пристрої для підзарядки акумуляторних батарей автомобілів. Починаючи з простих і недорогих приладів, і закінчуючи технологічно складними, багатофункціональними апаратами високої вартості. Після придбання зарядного пристрою залишається тільки підключити до нього акумулятор, а сам пристрій включити в електричну мережу.

2. Тепер треба правильно виставити рівень напруги і силу зарядного струму. Розрахунок проводиться за формулою: одна десята частина від ємності акумулятора - для обслуговуваних батарей, і не більше третини - для необслуговуваних акумуляторів. Інакше кажучи, якщо належить здійснити зарядку акумуляторної батареї ємністю 55 А /год, то максимальний зарядний струм встановлюється не вище 55 ампер, або не вище 16 А для необслуговуваних батарей.

3. Необхідно під час процесу заряду акумулятора неухильно слідувати правилу: режим заряду встановлюється один раз. І надалі не підвищується, незважаючи на те, що стрілка амперметра прагнути до нуля. Процес зарядки акумуляторної батареї триває, як правило, не менше тридцяти шести годин....

Відповідь на запитання: Як зарядити акумулятор автомобіля зарядним пристроєм