Як зберегти html сайт

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Інтернет

Сучасні програми для перегляду сторінок сайтів - браузери - мають вбудовані функції, що дозволяють переглядати HTML-код, який формує ці сторінки. Є в них і можливість зберігати окремі сторінки, але іноді буває необхідно отримати доступ до вихідного коду не однієї-двох сторінок, а цілого сайту. Такої опції в браузерах поки немає, тому доводиться використовувати інші можливості.

Інструкція:
1. Якщо це ваш власний сайт або у вас є доступ до його адмініструванню, скористайтеся вбудованим в панель управління менеджером файлів. З його допомогою можна завантажувати в свій комп'ютер файли сторінок і скриптів сайту, що зберігаються на сервері. На жаль, обов'язкового для всіх систем управління сайтами стандарту на панелі управління не існує. Вам доведеться самостійно розбиратися, як саме це робиться в використовуваної вашим хостинг-провайдером системі.

6. При наявності доступу до сервера по ftp-протоколу можна використовувати для завантаження всіх файлів сайту небудь ftp-клієнт. Це додаток, що дуже нагадує звичайний «Провідник» Windows. В одній половині його розділеного на два фрейми інтерфейсу відображається дерево каталогів сайту на сервері, а в іншій - ієрархія папок вашого комп'ютера. Сама процедура збереження копій файлів сайту дуже проста, достатньо перетягнути папку з одного фрейма в інший, але вона вимагає попередньої підготовки. Вам необхідно дізнатися у хостера логін, пароль і адресу ftp-сервера вашого сайту. Якщо цей варіант збереження веб-ресурсу вам підходить, знайти в інтернеті і встановити таку програму буде нескладно.

3. Для завантаження сторінок сайту, до адміністрування якого у вас немає доступу, теж можна використовувати спеціалізовані програми. Одна з найбільш популярних називається Teleport ( Http://tenmax.com/teleport/pro/home.htm ), Але вона не безкоштовна. У мережі можна знайти і поширювані вільно додатка такого типу - наприклад, HTTrack ( Http://httrack.com/). Принцип скачування веб-ресурсів в цих програмах схожий - вам треба вказати адресу сайту, а додаток проаналізує його сторінки, збере посилання на окремі файли, відновить по ним структуру і створить її копію в заданій вами папці. Такі копії дозволяють як переглядати HTML-код сторінок, так і користуватися локальною копією сайту, не підключаючись при цьому до інтернету....

Відповідь на запитання: Як зберегти html сайт