Як зберегти сайт з посиланнями

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Інтернет

Іноді користувачам мережі інтернет потрібно зберегти сайт або ресурс, який їм припав до смаку. Найчастіше при цьому використовується інструмент «Закладки», але в такому випадку не можна переглянути сторінки в автономному режимі (offline).

Вам знадобиться:
- Інтернет-браузер Mozilla Firefox;
- Доповнення ScrapBook.

Інструкція:
1. Дане доповнення дозволяє зберігати в пам'яті браузера обраний сайт, який можна переглянути навіть за відсутності з'єднання з інтернетом. Унікальність цього плагіна полягає в тому, що є можливість збереження всіх вкладень (документи та архіви).

7. Установка проводиться безпосередньо через браузер. У головному вікні браузера натисніть верхнє меню «Інструменти» та виберіть пункт «Додатки». У вікні, перейдіть до пошукової рядку і введіть назву плагіна ScrapBook. Встановіть його і перезапустіть браузер.

3. Якщо таким чином плагін не вдалося встановити, спробуйте альтернативний варіант: перейдіть за наступним посиланням https://addons.mozilla.org/ru/firefox/addon/scrapbook/, Натисніть кнопку «Додати до Firefox». Після його установки не забудьте перезапустити браузер.

4. За замовчуванням це доповнення інтегрується в головне вікно і відображається в 3-х місцях: контекстному меню, бічній панелі та в рядку стану. Для переміщення значка плагіна в будь-яку панель необхідно натиснути верхнє меню «Вид», потім вибрати пункти «Панелі інструментів» і «Налаштувати».

5. Для збереження всієї веб-сторінки необхідно викликати контекстне меню (натиснути правою кнопкою миші), вибрати пункт «Зберегти сторінку» і клацнути по назвою каталогу, в якому ви бажаєте зберегти вміст сайту. Також можливо створення своїх каталогів для розміщення збережених сторінок. Для цього в контекстному меню виберіть пункт «Вибрати каталог».

6. Щоб вибрати формат вмісту, який слід зберегти, в контекстному меню натисніть «Зберегти як». У вікні, на вкладці «Основна інформація» поставте відмітки навпроти потрібних рядків у блоці «Завантаження вмісту». Натисніть кнопку «Зберегти», щоб закрити вікно....

Відповідь на запитання: Як зберегти сайт з посиланнями