Як зареєструвати номер асі

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Інтернет

ICQ - один з найпопулярніших способів спілкування в мережі інтернет. Використовується він як для особистого, так і для комерційної листування і дозволяє вийти на зв'язок практично з будь-якого комп'ютера або телефону за наявності на ньому можливості з'єднатися з інтернетом. Для того щоб почати користуватися програмою, досить завантажити її з офіційного сайту і зареєструватися, отримавши унікальний номер. Процес реєстрації не складнийі включає всього декілька кроків.

Вам знадобиться:
- Комп'ютер, підключений до мережі інтернет
- Будь-який зручний вам браузер
- Програма ICQ актуальної версії, скачана з офіційного сайту

Інструкція:
1. Зайдіть на сайт http://www.icq-x.ru і скачайте звідти клієнт свіжої версії. Запустіть програму і, читаючи підказки установника, встановіть клієнт на своєму комп'ютері.

3. Запустіть програму. Ви побачите стартове вікно входу для введення логіна (унікального номера) і пароля, а також посилання для створення нового облікового запису «Завести нову».

3. Клацніть мишкою по посиланню «Завести нову», після цього відкриється форма створення нового запису. - Sign-in Email (введіть адресу електронної пошти) - введіть сюди свій справжній e-mail, він буде потрібно для активації облікового запису, а в майбутньому - для відновлення пароля. Якщо у вас немає адреси електронної пошти, заведіть його на будь-якому з безкоштовних сервісів. - Select password (виберіть пароль) - введіть пароль. Він повинен бути завдовжки 6-8 символів. Не ставте занадто легкий пароль. Ідеальний - сполучення цифр, букв російського і латинського алфавіту та спеціальних символів. Не забувайте свій пароль і нікому його не повідомляйте. - Confirm password (повторіть пароль) - введіть свій пароль ще раз. - Save password (зберегти пароль) - чекбокс - поставте галочку, щоб не вводити пароль при кожному вході в програму зі свого комп'ютера. - Nickname (прізвисько) - в це поле введіть ім'я, яке будуть бачити ваші співрозмовники під час спілкування. - First Name (ім'я) - ваше ім'я. Ви можете не заповнювати це поле. - Last Name (прізвище) - ваша прізвище. Цей пункт можна не заповнювати. - Birthdate (дата народження) - дата народження. Заповнювати не обов'язково. - Gender (стать) - відзначте ваша підлога. Заповнювати не обов'язково.

4. Клацніть по кнопці Next. Відкриється наступний крок реєстрації - персональні дані. - Location (розташування) - вкажіть країну і місто свого проживання. Пункт не є обов'язковим для заповнення. - Spoken languages (володіння мовами) - можете вказати мови, якими володієте. Пункт не є обов'язковим для заповнення. - Question (питання) - цей пункт служить для відновлення пароля. Ви можете вибрати питання або вписати свій. - Answer (відповідь) - введіть відповідь на вибране запитання. - Ask for my authorization before contacts add me (Yes /No) (Додавати мене в Контакт-лист тільки з мого дозволу (Так /Ні)) - дозвіл іншим користувачам додавати вас до свого списку контактів без авторизації. - Allow all users to view my status in ICQ directories (Yes /No)
(Дозволити іншим користувачам бачити мій статус в мережі (так /ні)) - дозвіл іншим користувачам бачити, коли ви в мережі. - Enter the number (введіть число) - введіть контрольні цифри на картинці, яку бачите. Це захист від реєстрації роботів. Для переходу до наступного пункту кликніть по кнопці Next.

5. Відкривається фінальна сторінка реєстрації. На ній зазначений ваш новий номер ICQ, ваш e-mail. Перевірте всі дані, якщо все в порядку - клікніть по кнопці Finish.

6. Знайдіть у своїй поштовій скриньці лист з посиланням активації і пройдіть по ній. Тепер ви можете авторизуватися в програмі ввівши свій номер (або e-mail) і пароль....

Відповідь на запитання: Як зареєструвати номер асі