Як збільшити швидкість скачування в Opera

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Інтернет

Вас не влаштовує швидкість інтернету і ви вирішили поміняти провайдера? Не поспішайте! Скориставшись кількома порадами, можна істотно збільшити швидкість скачування. Зараз більшість користувачів скаржаться на низьку швидкість інтернету. Це може бути пов'язано з неправильною настройкою браузера або комп'ютера.

Інструкція:
1. Найпростіший спосіб збільшення швидкості - це відключення графіки на завантажуються веб-сторінках.

2. Можна збільшити розмір тимчасових файлів або кеша встановленого браузера, тим самим значно скоротиться час завантаження тих сторінок, які ви вже переглядали. Іншим способом збільшення швидкості інтернету є зміна браузера: наприклад, встановіть Opera Turbo, яка обробляє інформацію спочатку на своїх серверах, а потім вже відправляє її в стислому вигляді.

3. Спробуйте вибрати «швидкий» браузер, до яких відноситься, наприклад, Opera або Google Chrome. Він швидше буде вантажитися, якщо в ньому присутня менше функцій. Відповідно, і інтернет буде швидше. Завдяки механізму обробки javascript, а саме Carakan, Opera стала одним із найшвидших браузерів на планеті, а складні сторінки не тільки швидко завантажуються, але і виконуються блискавично.

4. Можна також відключити завантаження картинок і відео в настройках браузера. Даний спосіб дозволяє збільшити швидкість будь-якого інтернет-з'єднання. Користуйтеся брандмауером, тобто спеціальною програмою, яка перешкоджає підключенню до інтернету різних шкідливих програм. Краще, якщо ви будете регулярно перевіряти комп'ютер на наявність вірусів. З цією метою можна встановити «легкий» антівіруснік, який би не оновлювався постійно, займаючи частину вашого інтернет-трафіку. Краще встановити строго певний час, в яке і буде відбуватися оновлення баз. Намагайтеся використовувати якнайменше програм, що вимагають підключення до інтернету: це стосується і пошти, і аськи, і скайпа.

5. Таким чином, збільшити швидкість інтернету неважко. Ключові способи укладені у вашому комп'ютері, а не в зміні провайдера. Правильно скориставшись ними, ви зможете істотно підвищити швидкість інтернет-з'єднання....

Відповідь на запитання: Як збільшити швидкість скачування в Opera