Як зберегти флеш-ролик з сайту

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Інтернет

Інтернет сьогодні - справжнісіньке інформаційний простір, доступне мільярдам людей і містить тонни терабайт інформації. І як часто ми відчуваємо необхідність зберегти знайдену інформацію у себе на комп'ютері: це можуть бути фільми, музика, книги А що робити, якщо фільм або музика знаходяться в мережі у вигляді флеш-ролика, тобто файлу у форматі. Swf або. Flv, який безпосередньо скачати з сайту просто неможливо?

Інструкція:
1. Уважно перегляньте вихідний html-код сторінки - в ньому може бути присутнім пряме посилання на файл. Спосіб з одного боку найпростіший - ви просто знаходите посилання і завантажуєте файл по ній, а з іншого боку - дуже складний для недосвідченого користувача. По-перше, потрібно знати, що шукати і як виглядає посилання на сайт в коді, по-друге, вона може бути прихована.

2. Використовуйте спеціальні програми або програми. Наприклад, вельми проста у використанні програма Video Downloader 2.0 - просто введіть адресу сторінки з потрібним вам роликом в програму, і вона скачає його на ваш комп'ютер. Що стає з кожним днем популярнішим браузер FireFox розробив свої власні плагіни, що дозволяють скачувати флеш-ролики на жорсткі диски. Це плагін Video Downloader Firefox Extension, який пов'язаний з вищеописаної програмою і плагін UnPlug, який шукає посилання відео-роликів з розширеннями. Swf або. Flv самостійно.

3. У разі якщо відео-контент сторінки захищений авторами від піратського скачування і ні одним з вищевказаних способів дістати його не вдається, встановіть собі програму URL Snooper або Flash & Media Capture. Обидві програми дозволяють розшукати посилання на файли в коді сторінки. У самих безнадійних ситуаціях використовуйте будь-яку програму відеозахоплення з монітора комп'ютера. Одна із самих чудових програм - Camtasia Studio. Як і всі подібні програми, перед початком відеозапису вона ховається в трей, тому запускайте її натисканням клавіші F9. Програє на моніторі ролик програма спочатку запише в свій власний внутрішній формат, який потім вам доведеться конвертувати в будь-який стандартний відео-формат. Після цих двох нескладних процедур ви зможете переглядати вподобаний вам ролик з напряму жорсткого диска вашого комп'ютера....

Відповідь на запитання: Як зберегти флеш-ролик з сайту