Як зберегти закладки браузера

Posted by Admin on 25-06-2013, 13:58 in Інтернет

При перевстановлення операційної системи або браузера буває потрібно куди-небудь зберегти свої поточні закладки. Ця процедура може знадобитися і для переносу закладок на інший комп'ютер або передачі їх комусь по мережі. Практично в кожному браузері передбачений відповідний механізм.

Інструкція:
1. У Opera для збереження закладок у власному форматі цього браузера розкрийте меню, перейдіть в розділ «Закладки» і виберіть пункт «Керування закладками». Всі ці маніпуляції можна замінити натисканням клавіш CTRL + SHIFT + B. На сторінці керування закладками вгорі вікна розміщується ще одне меню - відкрийте розділ «Файл» і клацніть пункт «Зберегти як». Відкриється стандартний діалог збереження файлу, де вам потрібно вибрати місце і ім'я файлу для зберігання поточних закладок браузера. Завершіть процедуру натисненням кнопки «ОК».

2. У браузері Mozilla FireFox теж можна використовувати гарячі клавіші CTRL + SHIFT + B. А можна в меню клацнути розділ «Закладки» і вибрати пункт «Керування закладками». І тут теж у верхній частині вікна розміщене додаткове меню - відкрийте в ньому розділ «Імпорт і резервування» і виберіть рядок «Резервне копіювання». Це відкриє діалогове вікно збереження, де, вибравши місце і ім'я для файлу із закладками, натисніть кнопку «Зберегти».

3. У браузері Internet Explorer стандартним варіантом збереження закладок управляє спеціальний «Майстер імпорту та експорту». Для його запуску розкрийте в меню розділ «Файл» і натисніть напис «Імпорт і експорт». У перший вікні цього майстра вам потрібно просто натиснути кнопку «Далі». У другому, в списку під написом «Виберіть дію», клацніть рядок «Експорт обраного» і знову натисніть кнопку «Далі». Далі майстер запропонує вибрати збереження всіх закладок або тільки окремих папок, а потім вкаже місце, в яке закладки будуть збережені за замовчуванням. Ви можете змінити це місце, натиснувши кнопку «Огляд». Потім останній раз натисніть «Далі» - у наступному вікні майстра її замінить кнопка з написом «Готово». Клацніть цю кнопку для запуску процесу збереження. По його закінченні оглядач повідомить, що експорт пройшов успішно.

4. У браузері Google Chrome треба в меню вибрати пункт «Диспетчер закладок». На сторінці диспетчера є випадаючий список з написом «Упорядкувати» - розкрийте його і клацніть самий нижній пункт - «Експорт закладок». Відкриється стандартне вікно збереження файлу. Виберіть місце для зберігання файлу із закладками. Цей браузер зберігає їх у форматі звичайних веб-сторінок - html.

5. У браузері Safari для збереження закладок треба відкрити в меню розділ «Файл» і вибрати в ньому пункт «Експорт закладок». Як і Chrome, цей браузер використовує для зберігання формат html - виберіть підходяще для зберігання місце у своєму комп'ютері та натисніть кнопку «Зберегти»....

Відповідь на запитання: Як зберегти закладки браузера