Як поміняти браузер

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Інтернет

Що, якщо на вашому комп'ютері встановлено відразу ж кілька браузерів? Напевно, ви стикалися з проблемою відкриття тієї чи іншої сторінки в потрібному вам браузері. Для того, щоб вам не доводилося щоразу відкривати потрібний вам браузер для роботи в ньому, напевно має сенс вибрати цей його за замовчуванням. Якщо ви не знаєте, як це зробити, дотримуйтесь інструкцій нижче.

Інструкція:
1. Google Chrome - це швидкий, безпечний і дуже зручний браузер від компанії Google. Основним його зручністю є те, що він безпосередньо пов'язаний з пошуковою системою Google, а значить, пошук інформації помітно спрощується. Крім того, браузер підтримує різні теми, а значить, ви зможете налаштувати його дизайн на свій смак. Щоб зробити браузером за умовчанням Google Chrome: На панелі інструментів браузера виберіть значок гайкового ключа - це вкладка налаштувань і управління Google Chrome. Тепер виберіть пункт «Параметри» (в тому випадку, якщо у вас стоїть Mac, цей пункт буде називатися «Налаштування»). Тепер знайдіть і виберіть вкладку, яка називається «Основні». Знайдіть розділ «Браузер за замовчуванням». У цьому розділі виберіть пункт «Призначити Google Chrome переглядачем за умовчанням». Все, настройка завершена, тепер будь-яке посилання у вас буде відкриватися через браузер Google Chrome.

2. Mozilla FireFox - ще один зручний і популярний браузер, підтримує безліч можливостей (наприклад, можливість встановлювати величезну кількість корисних плагінів) і також має функцію налаштування тим на ваш смак. Щоб зробити браузером за замовчуванням Mozilla FireFox: Відкрийте браузер і в його верхній частині знайдіть меню «Інструменти». У цьому меню виберіть пункт «Настройки». В «Налаштуваннях» виберіть «Додаткові» - «Загальні» - «Перевірити зараз». Потім просто натисніть «Так», і FireFox стане браузером за умовчанням.

3. Internet Explorer - головними достоїнствами цього браузера є звичність і доступність. Як правило, Internet Explorer за замовчуванням встановлений на всі операційні системи Windows спочатку. Якщо ви змінили браузер за умовчанням і хочете повернути Internet Explorer, то ось керівництво до дії. Щоб зробити браузером за замовчуванням Internet Explorer: Запустіть браузер. Відразу при запуску (якщо Internet Explorer не є вашим браузером за замовчуванням) браузер видасть вам повідомлення про те, що він не є браузером за замовчуванням і запропонує зробити його таким. Якщо ви хочете це зробити, просто натисніть «Так». При необхідності (наприклад, якщо вам доводиться час від часу змінювати браузер за умовчанням) поставте в тому ж віконечку прапорець напроти слів «Завжди виконувати таку перевірку при запуску». У цьому випадку таке вікно буде виводитися кожен раз, коли ви будете запускати Internet Explorer. Всі браузери хороші по-своєму, а який більше підходить вам - вирішуйте самі. Вдалої вам роботи в інтернеті!...

Відповідь на запитання: Як поміняти браузер