Як зберегти посилання

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Інтернет

Інтернет - криниця корисної інформації, і дуже часто хочеться зберегти її для подальшого використання. У об'єму жорсткого диска є межа - неможливо зберегти всі сайти, які вас цікавлять, і тут вам на допомогу приходить сервіс закладок інтернет-браузера. Кількість закладок необмежено, а значить, ви можете зберегти посилання на будь-який сайт, який вас зацікавив, і який ви хочете зберегти на майбутнє для постійного доступу.

Інструкція:
1. Відкрийте будь-який сайт в своєму браузері (наприклад, в Firefox). Натисніть вкладку «Закладки» і потім натисніть «Додати сторінку».

2. Також можна додати швидку ятати, клацнувши в адресному рядку на піктограму зірочки. Вона забарвиться в жовтий колір і відкриється вікно, в якому ви повинні будете ввести назву сайту, перевірити адресу і натиснути «ОК».

3. При бажанні ви можете розподілити існуючі закладки браузера за категоріями - для цього в розділі «Керування закладками» виберіть «Створити нову папку», дайте їй назву та перемістіть в неї відповідні тематиці закладки.

4. Якщо ви користуєтеся Internet Explorer, натисніть вкладку меню «Вибране» і виберіть «Додати в папку Вибране». Сайт з'явиться в списку закладок.

5. Ви можете так само, як і у випадку з попереднім браузером, дати сайту окреме ім'я, яке ви запам'ятаєте краще, ніж простий адресу. При додаванні в обране виберіть папку, в якій буде збережена закладка.

6. Якщо у вас Opera, то щоб створити закладку, натисніть клавіші Ctrl + D або в панелі «Закладки» виберіть «Створити закладку сайту». Поміняйте ім'я сохраняемой посилання і виберіть папку обраного для збереження, або створіть цю папку самостійно, Якщо потрібної папки ще немає в каталозі.

7. Також ви можете зберігати закладки та в кореневому каталозі обраного, не додаючи посилання в окремі папки....

Відповідь на запитання: Як зберегти посилання