Як заробити в грі російська риболовля

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Інтернет

У комп'ютерному симуляторі «Російська рибалка» любителям рибного лову пропонується не тільки насолоджуватися процесом піймання мешканців водойм, але й різноманітити ігровий процес отриманням прибутку. За допомогою маленьких хитрощів можна в короткі терміни заробити непогані гроші.

Інструкція:
1. Для досягнення мети буде потрібно купити снасті й наживку. Заробити можна і незаконними методами, але краще піти чесним шляхом, не використовуючи чіти. А оскільки спочатку гравцеві доступна лише незначна сума, доведеться взяти кредит. Побоюватися тут нема чого - повернути його не складе труднощів вже через пару годин, після чого на вашому рахунку буде копіться чистий прибуток.

8. Не варто брати в борг під відсотки великі гроші. Візьміть кредит на суму 500 рублів - цього буде достатньо для придбання найнеобхіднішого. Купіть одне вудилище на додаток до того, що у вас вже є. Не забудьте в магазині волосінь і гачок, на це піде трохи грошей, заощадити тут не вдасться. Для наживки купіть капусту і зелень. Якщо крім кредитних коштів вам раніше вдалося заробити якусь суму, можете доповнити свої запаси горохом.

3. Відправляйтеся на локацію «Північний берег» і переходите на риболовну базу «Озеро». Потрапити сюди дуже важливо, оскільки саме на цій базі ніколи не буває рибнагляду, і вам не загрожує ніяка штраф. У будь-якому іншому місці буде ризик зустрітися з працівниками правоохоронних органів, і тоді весь план зірветься.

4. На «Північному березі» відмінно ловиться товстолобик, який і допоможе вам заробити гроші. Його ви зможете продавати на базі за хорошою ціною (400 рублів за кілограм). А зелень, капуста й горох потрібні для того, щоб ловити невеликі екземпляри, адже велика риба (понад 15 кг) з легкістю ламає вудилища, а їх купівля - зайві витрати.

5. Починайте ловити, використовуйте одночасно обидва вудлища, і вже через пару годин активної риболовлі ви зможете без праці піймати не менше чотирьох товстолобиків (по 500 грам кожен). Продайте їх, заробивши таким чином мінімум 800 рублів. Не зупиняйтеся на досягнутому, через деякий час у вас буде хороший капітал....

Відповідь на запитання: Як заробити в грі російська риболовля