Як заробити очки fpp

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Інтернет

Віртуальний покер набуває все більшого поширення серед любителів цієї гри. Відбувається це в основному через те, що кожен з них відтепер може грати в будь-який зручний для себе час, не виходячи з дому. До того ж в онлайн-покері можна не тільки виграти реальні гроші, але і скористатися додатковими бонусами, наданими за очки FPP, які заробляються самі по собі під час гри.

Інструкція:
1. Очки FPP (Frequent Player Punkt) заробляються кожним гравцем в процесі гри в онлайн-покер. Зрозуміти спосіб їх заробляння найпростіше на прикладі конкретного покер-руму. Одним з найпопулярніших клубів у наш час вважається покерний гігант PokerStars, відомий міжнародними турнірами, репортажі з яких транслюються телевізійними спортивними каналами.

2. Скачайте ігровий клієнт на свій комп'ютер з сайту клубу, до того ж сторінка має також російськомовним інтерфейсом, що значно полегшить завдання. Після нескладного процесу реєстрації ви побачите на своєму рахунку певну кількість умовних грошей, але заробляти очки ви почнете тільки після першого поповнення свого депозитного рахунку реальними грошима.

3. Зробіть перший внесок, не забудьте при цьому ввести кодове слово для отримання першого бонусу. У PokerStars це слово - Stars600. Відтепер, граючи на "живі" гроші, ви будете заробляти очки FPP, з яких буде підсумовуватися сума бонусу. Так за кожні 17 FPP вам буде нараховано 1 долар. Як тільки ви заробите 10. доларів, Ця сума відіб'ється на вашому ігровому рахунку.

4. Окуляри заробляти легко. Спеціально для цього нічого робити не потрібно. Тільки грати. Вибрати стіл собі до душі. Під час гри якась частина від загальної банку буде відходити в рахунок закладу - рейк. Від розміру цієї суми залежить і кількість FPP, яке отримає кожен з гравців, який брав участь в роздачі.

5. Ви отримаєте 1 FPP, до прикладу, за столами з фіксованим лімітом $ 05 /1 якщо рейк досягне 40 центів. За безлімітним столом рейк повинен досягти вже межі в $ 1. Якщо в процесі гри рейк перевищить $ 3 кожен з гравців отримає ще один додатковий FPP.

6. До речі, зовсім не обов'язково розігрувати до кінця, щоб заробити очки достатньо отримати карти і почати брати участь в роздачі. Тому навіть якщо ви скинете карти при торгівлі на префлопі, FPP все одно будуть записані на ваш рахунок.

7. FPP вам знадобляться і тоді, коли ви вичерпаєте всі свої бонуси. За них ви зможете купувати цілком реальні товари в магазині клубу і брати участь у фрірол-турнірах, в яких в Як призу виступають реальні гроші. До того ж за кожні 750 очок, зароблених протягом року, PokerStars подарує вам 10 доларів в подяку за відданість клубу....

Відповідь на запитання: Як заробити очки fpp