Як заробити в інтернеті, відповідаючи на опитування

Posted by Admin on 23-07-2013, 06:33 in Інтернет

Оплачувані опитування - система взаємодії продавця /постачальника яких-небудь товарів і послуг та кінцевого споживача. Сенс полягає в тому, що компанії-виробники проводять анкетування серед потенційних покупців і оплачують кожну повністю заповнену анкету. На опитуваннях можна підробити або навіть заробити, але існує ряд нюансів, які необхідно знати, щоб заробити якомога більше.

Інструкція:
1. Реєструйтеся тільки на перевірених сайтах. Може вийти так, що ви будете витрачати свій час, заповнюючи анкети, але коли підійде час виплатити вам чесно зароблені гроші, ні оплати, ні пояснень ви не побачите. Ретельно вивчіть відгуки про сайти - не завжди позитивний відгук свідчить про те, що сайт платить. Не зупиняйтеся на одному опитувальнику, реєструйтесь на декількох ресурсах. Якщо ви володієте базовими знаннями іноземних мов, варто спробувати заповнювати анкети і на англомовних сайтах.

6. Після реєстрації заповніть розділ «Інформація про себе». Вказуйте як можна більше даних. У деяких випадках їх доведеться «прикрасити». Наприклад, вас запитують про наявність автомобіля, а у вас є тільки права, сміливо відповідайте «Так». Вік пишіть в межах від 25 до 40 років. Для більшості компаній важливо думка людей саме цієї вікової категорії. Наявність чоловіка /дружини та дітей вітається. Можливо, вам запропонують взяти участь в опитуванні на тему дитячих товарів і попросять вашої дитини висловити свою думку.

3. Зрідка оновлюйте свій профіль, якщо у вашому житті щось змінюється: завели собаку /кішку, змінили професію, підвищився рівень достатку і т.д. Це значно збільшує ваші шанси на отримання більшого числа анкет.

4. Враховуйте, що одні запитальники надсилають запрошення на участь на електронну пошту, на інших вам необхідно самостійно стежити за появою нових досліджень. Крім заповнення анкет на деяких ресурсах ви можете взяти участь в тестуванні продуктів.

5. У будь анкеті, яку вам пропонують заповнити, є два розділи. Відбіркова частина дозволяє визначити, чи відноситеся ви до тієї групи людей, чия думка хочуть дізнатися. У відбірковій частині варто звернути увагу на питання про вашої купівельної спроможності, на які треба відповідати, що ви можете дозволити собі купити багато або всі. На запитання «Чи працюєте ви чи ваші знайомі на телебаченні, радіо чи в ЗМІ?» Відповідайте «ні».

6. Після відбіркової частини слід сам опитування. Але і тут ви можете не дійти до кінця. Найчастіше респонденти «провалюються» на питанні «Чи бажаєте ви придбати що-небудь у найближчі півроку?». Відповідайте «Так, бажаю», інакше ви будете нецікаві компанії, що проводить дослідження. Однак вибути ви можете і з іншої причини: необхідне кількість людей вже опитано. Тому відповідайте на анкети відразу, по мірі їх надходження....

Відповідь на запитання: Як заробити в інтернеті, відповідаючи на опитування