Як заробити в інтернеті відгуками

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Інтернет

Інтернет дозволяє робити багато чого, в тому числі і заробляти гроші на відгуках про той чи інший продукт або послугу. Адже думка реальних людей в наш час цінується набагато сильніше, ніж реклама.

Інструкція:
1. Заробити в інтернеті відгуками можна різними способами: писати у власному блозі думку про товар або послугу, публікувати відгуки на спеціалізованих сайтах або брати участь в оплачуваних опитуваннях. Розглянемо приклад того, як заробляти відгуками на спеціалізованих сайтах. Принцип їх роботи гранично простий - користувач пише відгук на товар або послугу; за певну кількість переглядів сторінки нараховуються гроші (в середньому 50 рублів за 1000 переглядів).

2. 1. Знайти сайт. Якщо задати в будь-якому пошуковику запит «Відгук за гроші», можна знайти безліч посилань на подібні сайти. Принцип роботи з кожним з них однаковий.

3. 2. Зареєструватися на зацікавив сайті. Як правило, система зажадає від вас стандартні дані: адресу електронної пошти, логін і пароль. Після реєстрації на вашу електронну адресу прийде лист з інформацією про реєстрацію. Якщо листи немає довгий час, перевірте папку «Спам» або спробуйте ще раз зареєструватись. У надісланому листі знаходиться посилання, що дозволяє завершити реєстрацію.

4. 3. Прочитати всі про умови публікації відгуків і умови оплати. Не нехтуйте цією інформацією. По-перше, знаючи про правила публікації, ви не допустите помилок і зможете отримати більше грошей. По-друге, завжди будьте уважні, якщо мова йде про ваші гроші. В угоді можуть бути прописані умови, які вас не влаштують.

5. 4. Написати відгук. Це не так складно, як здається на перший погляд. На сайтах завжди є підказки, які допоможуть сформувати структуру відкликання, поставити оцінку товару чи послузі і т.д. При написанні відгуку намагайтеся частіше згадувати назву продукту або послуги - так ви підвищите відвідуваність по пошуковим запитам. Залучити увагу відвідувачів сайту можна інтригуючим заголовком, незвичайним способом подачі матеріалу....

Відповідь на запитання: Як заробити в інтернеті відгуками