Як заробити на електронному гаманці

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Інтернет

WebMoney являє собою електронну грошову систему в інтернеті. Вона існує вже не перший рік і користується довірою, завдяки високому рівню безпеки. Електронний гаманець закріплюється за певним користувачем. Ви можете здійснювати платежі з оплати послуг, купівлі товарів, грошові перекази, здійснювати обмін валют. Але небагатьом при цьому відомо, що за допомогою електронного гаманця можна ще й заробляти.

Вам знадобиться:
- Електронний гаманець WMZ, WMR

Інструкція:
1. Відкрийте власний обмінний пункт WM. Для цього вам знадобляться деякі кошти на електронному гаманці. Проходьте нескладну реєстрацію в системі вебмані. Реєструєтеся в каталозі Мегасток і отримуєте прибуток. Тарифи обмінного пункту ви встановлюєте на свій розсуд.

2. Продавайте WM-карти. Вони є найшвидшим способом поповнення гаманця. Ви можете зайнятися їх перепродажем. Карти купуються за угодою в системі вебмані. На них ви встановлюєте свою націнку, яка і буде вашою прибутком. Реалізовувати WM-карти можна по знайомству, через каталог Мегасток, через свій сайт або інші сервіси.

3. Видавайте персональні атестати. Для цього вам знадобиться оформити атестат реєстратора та отримати право проводити атестацію. Вартість своїх послуг ви встановлюєте самостійно. Ви з'явитеся в каталозі реєстраторів, через який вас і будуть знаходити клієнти. Також ви можете проводити рекламу послуг на сторонніх сервісах або створити свій власний сайт.

4. Видавайте вебмані кредити. Для цього необхідно мати деяку суму на електронному гаманці. Заходьте на сайт вебмані в розділ кредитів. Ви можете, як знайти свого кредитора з благанням, так і зареєструвати свою пропозицію, і клієнти самі з вами зв'яжуться. Умови кредитування ви обговорюєте самостійно, система вебмані надає лише договір між вами і позичальником і виступає гарантом угоди. Рекомендується співпрацювати тільки з користувачами, що мають персональний атестат.

5. Продавайте PIN-коди оплати мобільних послуг, послуг інтернету і телебачення. Для цього вам знадобиться свій власний сайт, блог або сторінка в інтернеті. Система вебмані видає вам спеціальний код. Ви отримуєте встановлений відсоток за кожне поповнення через партнерську програму....

Відповідь на запитання: Як заробити на електронному гаманці