Як заробити на продажу посилань

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Інтернет

Заробити на продажі посилань можна як в російськомовному сегменті Інтернету - Рунеті, так і в зарубіжному секторі віртуальної павутини. Однак і в тому і в іншому випадку для заробітку на посиланнях необхідно створити привабливий для покупців посилань ресурс.

Вам знадобиться:
Сайт, відповіднийкритеріям:
• ТІЦ (тематичний індекс цитування) більше 10
• PR (Page Rank або показник обліку зовнішніх посилань на ресурс) більше 0
• Мінімальна кількість вихідних посилань з сайту
• Індексація не менше 90% сторінок ресурсу
• Вік сайту від півроку
• Платний хостинг сайту і домен другого рівня

Інструкція:
1. Заробити на продажі посилань можна трьома різними способами. Це продаж посилань у статтях; продаж посилань у постових, коротких оглядах або зображеннях та продаж безпосередньо самих посилань.

2. На сьогоднішній день більшість власників сайтів вважають за краще користуватися ефективним та безпечним методом заробітку на посиланнях в статтях. Користуючись даним методом, власник ресурсу розміщує на своєму сайті запропоновану клієнтом статтю з органічно вписаними в контекст двома-трьома посиланнями. У ряді випадків, клієнт пропонує вебмастеру самостійно написати статтю, доповнивши її необхідними посиланнями. Технології продажу посилань у статтях практикуються для заробітку і просування сайтів в таких сервісах монетизації як: Міралінкс, Ліекс, Сеозавр, Hitext.ru. Заробіток на розміщенні посилань у статтях дозволяє «вбити двох зайців» одночасно - отримати статтю на сайт і при цьому ще й заробити на ній. Для того, щоб почати заробляти на посиланнях в статтях, необхідно пройти в зазначених сервісах реєстрацію та модерацію на відповідність вимогам системи. Найжорсткіша модерація в системі Міралінкс - приймають тільки якісні, добре оформлені і з великою кількістю якісного контенту сайти.

3. Заробіток на посиланнях, що розміщуються з зображеннями, в коротких оглядах або двох-трьох реченнях (постових) знаходиться на другому місці за рівнем безпеки по відношенню до сайту-донору посилань. Такий вид продажу посилань практикується в системах Блогун, Сеозавр, Гогетлінкс, Ротапост, j2j.ru. Як правило, для реєстрації і модерації в цих сервісах необхідно, щоб сайт добре індексувався пошуковими системами і мав ТІЦ> 10 і PR> 0. Єдиним винятком є система Гогетлінкс, що ставить до сайтів - продавцям посилань набагато більш жорсткі вимоги.

4. Продаж безпосередньо самих посилань на сьогоднішній день є найбільш масовим, але й найбільш ризикованим видом заробітку. Справа в тому, що продаж посилань з ресурсу «карається» пошуковими системами, тому сайт-донор досить часто через кілька місяців після початку продажу зникає з індексу пошукових систем, потрапляючи в бан. Відповідно, втрачаючи можливість заробітку на посиланнях. Однак, незважаючи ні на що, купівля посилань досить активно практикується для підвищення ранжирування сайту і нарощувань ТІЦ. Найбільш великими біржами продажу і покупки посилань є: Сапі, ЛінкФід, Мейнлінк, Сетлінк, XAP.ru і Сеозавр....

Відповідь на запитання: Як заробити на продажу посилань