Як заробити великі гроші в інтернеті

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Інтернет

Щодня в пошукових системах вводяться тисячі запитів на тему заробітку в інтернеті. Основна маса людей прагне знайти сайт, на якому висить кнопка «бабло», натиснувши на яку, можна почути заповітний дзвін на своєму інтернет-гаманці. Але, на жаль, такого не буває. В інтернеті, як і в офлайні, платять або за працю, причому завзятий і важкий, або за оригінальні ідеї. Але все ж велика частина грошей в інтернетізнаходиться в руках власників сайтів.

Вам знадобиться:
- Деяка сума грошей (мінімум 1000р.);
- Безлімітний високошвидкісний доступ в інтернет;
- Комп'ютер з хорошою продуктивністю;
- Знання html і php.

Інструкція:
1. Визначтеся з тематикою сайту, уявіть цільову аудиторію, на яку буде розрахований ваш сайт, і, виходячи з цього, вирішите, яке рішення ваших завдань буде найбільш раціональним: сайт чи блог. Якщо вам потрібен сайт, то завантажуйте і встановлюйте CMS Joomla, а якщо ви вирішили створювати блог, то вам пряма дорога на офіційний сайт WordPress за останньою версією дистрибутива.

2. Підберіть хостинг для вашого проекту. Проаналізуйте умови, які пропонують найпопулярніші хостинг-провайдери рунета, порівняйте ціни, почитайте відгуки на авторитетних сайтах і форумах, присвячених сайтобудування, і зареєструйте аккаунт на вибраному вами хостингу, оплативши доступ мінімум на півроку.

3. Зареєструйте домен для вашого проекту. Пам'ятайте, що для заробітку необхідно доменне ім'я тільки другого рівня і тільки в зоні. Ru, тому що саме цю доменну зону більшого всього «любить» головний російський пошуковик Yandex.

4. Ознайомтеся з відеокурсами по установці і створенню сайтів або блогів на вибраній вами CMS. Проаналізуйте сайти конкурентів по вашій тематиці, зачерпніть з них найкраще, попрацюйте над дизайном вашого проекту.

5. Експериментуйте до тих пір, поки ви самі не будете в захваті від свого творіння. Продемонструйте сайт своїм близьким, вислухайте їхню думку. Головне, щоб при вигляді вашого сайту виникало бажання заходити на нього все частіше і частіше. Але не переборщіть - все добре в міру.

6. Регулярно наповнюйте сайти якісним і унікальним контентом. Ніякого плагіату або відсканованого тексту - Усе це уділ сателітів. Ви повинні створити ресурс, який як мінімум для 500 осіб стане невід'ємною частиною життя, а для цього необхідна актуальна і цікава інформація. Унікальні тексти можна замовляти на біржах фрілансерів або на біржах статей.

7. Нарощуйте показники ТІЦ і PR, які значним чином позначаться на ваших майбутніх доходах.

8. Коли сайту виповниться мінімум 6 місяців, щоденна відвідуваність буде не менше 2000 чоловік, він буде проіндексовані пошуковими системами і обросте хорошими показниками PR і ТІЦ. Тоді можна буде приступати до монетизації. Способів заробітку на сайті існує чимало: біржі посилань, біржі статей, партнерські програми, просування своїх продуктів і т.д. Пам'ятайте, якщо у вас є свій ресурс з хорошими показниками, то голодувати ви точно не будете....

Відповідь на запитання: Як заробити великі гроші в інтернеті