Як заробити 5 доларів день

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Інтернет

Можливо, ви давно розчарувалися в можливості використовувати інтернет як джерело доходу. Пов'язано це з тим, що в більшості випадків сайти, що пропонують такий заробіток, на ділі виявляються шахрайськими. Але один надійний спосіб отримувати дохід в інтернеті є. Це - робота на біржах контенту.

Інструкція:
1. Найбільш поширені біржі текстового контенту. Якщо ви вмієте якісно складати тексти, перекладати з однієї мови на іншу, цей вид заробітку - для вас. Знайти такі біржі можна за допомогою будь-якої пошукової системи. Тим же способом ви знайдете і відгуки про них. У таких відгуках часто говориться, що один і той же автор на одному сайті не зміг заробити нічого, а на іншому отримує стабільний дохід, у той час, як у іншого ситуація прямо протилежна. Пов'язано це з тим, що у кожного з авторів - свій стиль, і тому у кожного з них статті часто схвалюються на одній з бірж і відхиляються на інших. Тому визначити, яка з цих служб підходить саме вам, можна тільки досвідченим шляхом, попрацювавши трохи на них по черзі і зупинившись на тій, де тексти стали часто схвалювати.

2. На будь-якій з бірж текстового контенту ви можете виконувати три види робіт: копірайтинг (складання тексту з нуля), рерайтинг (переказ повністю своїми словами) і переклад з однієї мови на іншу. Можна вибирати тему самостійно, складати по ній текст і виставляти на продаж. Можливо, його куплять завтра, а можливо - через рік. Також можна брати завдання з написання текстів по строго певній темі. У цьому випадку готову роботу необхідно здати протягом певного терміну, а оплата в разі схвалення надійде швидко.

3. Так звані SEO-тексти складаються з ключовими словами. У завданні вказується, які саме ключові слова або словосполучення необхідно обов'язково вжити, в якій кількості кожне з них слід згадати, і як розподілити їх по тексту. Читати таке завдання потрібно дуже уважно, а слідувати йому - неухильно.

4. Ні в якому разі не можна займатися на біржах контенту плагіатом. Він буде в обов'язковому порядку виявлено, оскільки замовники користуються для його виявлення спеціальними програмами. Рерайт, якщо він зроблений повністю своїми словами, плагіатом не вважається, а ось спроба продати власну статтю більше одного разу під це визначення потрапляє. Пов'язано це з тим, що ваш договір із замовником є виключним. Для довідки: закон передбачає два види авторських договорів - невиключні і виключні, і в другому випадку сам автор позбавляється права використовувати власний твір.

5. Існують біржі, на яких предметом купівлі-продажу є не тексти, а фотознімки. Вони називаються мікростоках. Якщо ви вмієте добре фотографувати, такий вид заробітку - для вас. Вибір мікростоках в основному залежить від того, який у вас фотоапарат. Одні з таких бірж приймають тільки знімки, які мають дозвіл в кілька мегапікселів, на інших можна торгувати навіть фотографіями, зробленими телефоном. За загальним правилом, чим більше дозвіл у фотографії, тим вона дорожча. Але пам'ятайте, що ймовірність покупки дешевого знімка завжди більше. Займатися плагіатом на мікростоках також не можна.

6. Обов'язково ознакосьтесь з правилами біржі контенту або мікростоках. У них докладно описані такі нюанси, як необхідність застосування букви «е» або відсутність такої, правопис слова «ви» (з великої чи маленької літери), можливість або неможливість розміщення фотографій, підданих ретуші та інші неочевидні моменти. Будьте уважні, акуратні, і з часом ви зможете заробляти в інтернеті набагато більше, ніж 5 доларів в день....

Відповідь на запитання: Як заробити 5 доларів день