Як заробити, не маючи сайту

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Інтернет

Досить часто в інтернеті зустрічається думка, що заробити скільки пристойні гроші в онлайні можна тільки виключно за наявності власного розкрученого сайту, а краще декількох. І що для людини, сайтом не володіє, всі його спроби знайти гідний дохід користі не принесуть. Насправді це зовсім не так. Сьогодні в інтернеті існує багато можливостей заробити цілком непогані гроші безвсяких сайтів.

Інструкція:
1. Інтернет все більшою мірою стає не тільки місцем обміну інформацією і розваг, а й величезної трудової біржею, де робота знайдеться для будь-якої людини, незалежно від її віку та знань. Особливо активно в останні роки розвивається Фрілансерство і удаленная работа. Суть фріланса полягає у виконанні разових замовлень за певний гонорар. Найбільш затребуваними працівниками сьогодні є програмісти, веб-дизайнери, перекладачі, копірайтери і журналісти.

2. Якщо ви володієте знаннями в-небудь з названих областей, можете спробувати знайти підходящу роботу на одній з численних бірж фріланса (Free-lance, Job.ru, FreelanceJob.ru, Textsale, EtXt і т.п.). Щоб почати працювати, в першу чергу створіть свій акаунт на біржі і вкажіть вашу спеціалізацію. Потім починайте переглядати пропоновані проекти. Вибравши підходящий, залишайте заявку для замовника. Не акцентуйте увагу лише на одному реченні, тоді у вас з'явиться більше можливостей отримати замовлення.

3. Якщо робота фрілансера і постійна необхідність шукати замовлення вас не приваблює, можна спробувати знайти віддалену роботу. В інтернеті величезна кількість комерційних сайтів, призначених для розкрутки фірм або просування послуг. Всі їх потрібно розвивати, оновлювати контент, стежити за форумами і спілкуватися з відвідувачами. Як правило, самим власникам сайтів займатися цим ніколи, тому вони намагаються запрошувати контент-менеджерів та адміністраторів форумів за обумовлений оклад або потижнево винагороду. Знайти подібних роботодавців можна знову ж таки на біржах фріланса і віддаленої роботи.

4. Якщо ж вас більшою мірою приваблює власна незалежна діяльність, але у вас немає свого сайту, ви можете почати власний бізнес, Заробляючи на поштових розсилках або партнерських програмах. Дохід від розсилки виходить з тих комісійних, які ви отримуєте як її автор від розміщеної в кожному випуску сторонньої реклами. Організувати свою поштову розсилку може будь-яка людина, навіть абсолютно не володіє технічними знаннями, завдяки численним безкоштовним сервісам розсилок. Ви можете зареєструватися на одному з них або декількох відразу. Найбільш популярними сьогодні є Subscribe.ru, Content.mail.ru, Maillist.ru, Smartresponder.ru. Все, що вам потрібно, - це зареєструвати свій аккаунт в одному з названих сервісів і слідувати підказкам системи. Вся робота в них практично повністю автоматизована.

5. Робота з партнерськими програмами полягає в посередництві. Суть її в тому, що багато підприємців, які просувають свої товари або послуги через інтернет, погоджуються працювати з посередниками за певний відсоток з продажів або відвідувань їх сайту. Все, що ви повинні зробити, - це вибрати найбільш підходящу для вас партнерську програму, а вони бувають самої різної тематики, зареєструватися в ній, отримати свою реферальне посилання і почати поширювати її по інтернету, залучаючи потенційних клієнтів. Звичайно, не коштує просто залишати на форумах або блогах "голу" посилання з рекламним закликом. Це буде розцінено як спам і спричинить за собою видалення. Але хто вам заважає поставити посилання в підпис свого профілю на різних форумах і починати активно спілкуватися як учасник? Або писати цікаві пости в своєму блозі або у коментарях і вставляти посилання в якості логічного доповнення до тексту. Все залежить тільки від вашої фантазії, винахідливості і наполегливості....

Відповідь на запитання: Як заробити, не маючи сайту