Як заробити в інтернеті, маючи свій сайт

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Інтернет

Якщо у вас є свій сайт, але він вам не приносить гроші, то його потрібно монетизувати. Існує багато способів заробітку грошей на сайті, але розмова буде йти про основні методи, які підійдуть до будь-якого ресурсу.

Інструкція:
1. Заробіток на контекстній рекламі.
На даний момент найбільш популярні два сервісу контекстної реклами - це Яндекс.Директ і Google AdSense. Вам потрібно зареєструватися в сервісі контекстної реклами. Далі розмістити спеціальний код, одержаний після реєстрації, на сторінках вашого сайту. Цей код буде виводити рекламні блоки, які по контексту будуть збігатися з тематикою вашого сайту. Гроші ви будете отримувати за кліки, вчинені відвідувачем по цим рекламним блокам.

2. Заробіток на продажі посилань.
В даний час найбільшим попитом користуються лише дві біржі посилань: linkfeed.ru і sape.ru. Для початку реєструйтеся в біржі посилань. Після чого встановіть код біржи посилань на сторінках вашого сайту. Налаштуйте кількість продаваних посилань, рекомендується продавати не більше трьох посилань зі сторінки, інакше можливе потрапити під фільтр пошукових систем. Гроші ви будете отримувати за розміщення чужих посилань на вашому сайті.

3. Заробіток на розміщенні статей.
Дуже перспективний вид заробітку, оскільки ви отримуєте на свій сайт додатковий унікальний контент. Для заробітку на розміщенні статей створено чимало бірж статей, але найпопулярнішими є Miralinks, Setlinks і Liex. Як звичайно, для заробітку потрібно зареєструватися в біржі статей, розмістити код у себе на сайті, після чого на вашому сайті розміщуватимуться статті рекламодавців, за які ви і будете отримувати гроші.

4. Заробіток на партнерських програмах.
Знайдіть партнерську програму, яка збігається з тематикою вашого сайту (знайти можна через інтернет, для цього в yandex.ru введіть «партнерська програма на тему ххх», замість «ххх» підставте тематику вашого сайту). Зареєструйтесь в знайденій партнерській програмі і встановіть рекламний блок товару з партнерки на сторінки свого сайту. Тепер якщо відвідувач вашого сайту зробить замовлення по вашій партнерської посиланню, то ви отримаєте комісійні. Це і буде вашим заробітком....

Відповідь на запитання: Як заробити в інтернеті, маючи свій сайт