Як заробити на буксах

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Інтернет

Буксами називають сайти-рекламодавці. Вони існують за рахунок різниці між вартістю реклами та оплатою за перегляд. У перекладі з англійської мови слово «букс», позначає бакс (жаргон) чи долар. В інтернеті букс - це система, в якій один оплачують рекламу, а інші отримують оплату за її перегляд, за реєстрацію, за скачування матеріалу. Багато через букс роблять рекламу свого сайту.

Інструкція:
1. Як ця система працює? Рекламодавець на буксе розміщує свою рекламу. Зареєстрований користувач, при її перегляді (кликнувши по рекламі) отримує гроші. Посилання на рекламу періодично оновлюється і користувач її знову переглядає. Звідси і заробіток. Гроші переводяться на електронний гаманець. Але через якийсь період часу настає розчарування і користувач залишає цей вид діяльності, шкодуючи про згаяний час, адже оплата за перегляд дуже маленька. Але на кліках можна добре заробити, треба набратися терпіння і врахувати деякі тонкощі в цій роботі.

2. Для початку оформите електронний гаманець. Зареєструйтеся на декількох буксах. Просто заробляти кліками важко, подумайте про те, щоб залучити рефералів. Це великий плюс. За рефссилке ви залучаєте нових користувачів, які зареєструвавшись на буксе, приносять вам відсоток від своїх кліків по посиланнях. Такого користувача називають "рефералом", а вас "рефері".

3. При виборі букса, треба врахувати деякі особливості. Треба вибрати той, який працює стабільно і стабільно оплачує роботу. Для цього подивіться атестат адміністрації. Якщо атестат отриманий менше 4 місяців тому чи BL: 0 (що позначає ділову активність, кількість виплат унікальним користувачам системи Webmoney) - задумайтеся. Прочитайте відгуки, вивчіть статистику і познайомтесь з правилами. У меню подивіться, є чи немає технічна підтримка, форум. Велике значення має і кількість посилань. Хороші проекти мають в проекті більше 30 посилань. Якщо проект відповідає цим характеристикам, то в ньому можна попрацювати.

4. Якщо ви візьметеся за цю роботу, то пам'ятайте, що букси треба переглядати почергово, якщо ви запустите відразу всі рекламні посилання, вони не будуть зараховані....

Відповідь на запитання: Як заробити на буксах