Як заробити свій капітал в інтернеті

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Інтернет

Існує чимало способів заробити капітал в інтернеті. Якісь з них розраховані на фахівців - наприклад, веб-дизайнерів, програмістів, копірайтерів. Інші доступні власникам сайтів. Є й ті, для яких не потрібно ні особливих навичок, ні свого інтернет-ресурсу. Єдиний момент: сума заробітку прямо пропорційна вашим компетенцій.

Вам знадобиться:
-Комп'ютер;
-Інтернет;
-Сайт.

Інструкція:
1. Займіться виготовленням сайтів, їх просуванням або написанням статей на замовлення. Зрозуміло, у вас повинні бути в цьому навички, а також - вже виконані проекти, на які ви можете послатися. Знаходити замовників має сенс допомогою численних бірж для фрілансерів, або ж розміщуючи оголошення на сайтах, присвячених пошуку роботи.

2. Продавайте посилання зі свого сайту. В залежності від показників ТИЦ і PR, з сайту з тисячею сторінок можна заробити в місяць від 10 тис. руб. При цьому не забороняється мати кілька подібних сайтів. Продавати посилання можна також за допомогою бірж. Зареєструвавшись і налаштувавши фільтри один раз, згодом будете отримувати «пасивний» дохід.

3. Створіть інтернет-магазин. Якщо немає бажання і можливості працювати з реальним товаром (для цього потрібні постачальники, служба доставки, офіс та ін), можна продавати щось, що допускає пересилку по інтернету. Наприклад, документи, розроблені для певної галузі, фотографії, електронні книги і пр. При цьому можна налагодити прийняття платежів за допомогою смс-білінгу. Єдиний момент: це дуже зручно, але не дуже вигідно. Більшість операторів знімають 35-45 відсотків від вашого доходу.

4. Продавайте рекламу зі свого сайту. Для цього можна вступити в будь банерообменний клуб або, наприклад, укласти договір на продаж контекстної реклами з однією з пошукових систем. Найбільш вигідний в плані заробляти капіталу - Яндекс.Директ. Але цей ресурс укладає договору не з усіма сайтами: відвідуваність вашого ресурсу повинна бути від 400-500 осіб на день, а походження контенту - виключно копірайт.

5. Укладіть договори з інтернет-магазинами і уявляйте у себе на сайті їх продукцію. Цей вид взаємодії отримав назву «партнерок». З одного «партнерки» можна заробити близько 15 тис. руб. на місяць. Але для цього треба, щоб текстове наповнення вашого ресурсу було релевантним пропонованих товарів, а по пошуковим запитам сайт виходив у топ основних систем....

Відповідь на запитання: Як заробити свій капітал в інтернеті