Як заробити в інтернеті на статтях

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Інтернет

Одним з поширених видів діяльності в мережі є написання текстів і статей на замовлення. Потреба в якісних статтях сьогодні величезна. І у грамотних людей з'явилася можливість зробити таку роботу основним видом заробітку.

Інструкція:
1. Спробуйте свої сили в копірайтингу та мережевої журналістики. Можливо, написання статей - ваше покликання чи хороший спосіб заробити на гідне життя. Щоб ваша кар'єра склалася успішно, треба враховувати вимоги замовників до якості тексту і знати, де і як можна вигідно продати свої статті.

2. Починаючому копірайтеру можна почати зі спеціалізованих текстових бірж. Їх багато як в російськомовному, так і в англомовному інтернеті.

3. У російськомовному сегменті мережі найбільш відомі і популярні біржі контента TextSale, Advego, Etxt, Copylancer, TextBroker і т.п. Вони розрізняються як по функціоналу, так і за внутрішніми правилами і цінами за роботу. Об'єднує всі ці ресурси одне - можливість зустрічі копірайтера з потенційним замовником.

4. Вибрати оптимальну біржу контенту не просто. Багато що залежить від сформованої кон'юнктури, від ваших особистих якостей і умінь. Для новачка, що не має досвіду і портфоліо з роботами, краще почати кар'єру на таких ресурсах як Advego і Extx. Оплату за тексти там пропонують невелику, але й вимоги до виконавців дуже скромні.

5. Біржі дають можливість напрацювати перший досвід, «набити руку» на написанні простих, коротеньких текстів, зав'язати корисні знайомства серед авторів і веб-майстрів. Робота на біржах дозволяє добре засвоїти вимоги, що пред'являються до написання статей для сайтів і seo-текстів. Коли відчуєте, що професійний рівень зріс і ви легко справляєтеся із завданнями, маєте у своєму активі солідний багаж успішно виконаних робіт, можете переходити на більш серйозні ресурси, такі як free-lance.ru або freelancejob.ru.

6. Щоб робота по написанню статей почала просувалася успішно і замовники охоче приймали ваші твори, потрібно враховувати ряд вимог. Слідкуйте за грамотністю, унікальністю, простотою написання, правильним вживанням ключових слів.

7. Проблема унікальності викликає подив у людей, які раніше не мали справи з написанням текстів для інтернету. Унікальністю називають відсутність збігів текстових фрагментів ваших статей з текстами, раніше розміщеними в мережі.

8. Визначити відсоток унікальності статті можна за допомогою спеціальних програм. Найбільш відомими є AdvegoPlagiatus, Etxt Антиплагіат і онлайн-сервіс istio.com. AdvegoPlagiatus і Etxt Антиплагіат хороші тим, що їх можна завантажити з сайтів-розробників і встановити на своєму комп'ютері. Таким чином не доводиться залежати від якості роботи самих сайтів....

Відповідь на запитання: Як заробити в інтернеті на статтях