Як заробити на перегляді реклами

Posted by Admin on 5-08-2013, 00:18 in Інтернет

Створення, наповнення та просування якісного інтернет-сайту - це завжди кропітка праця вебмайстрів, фрілансерів та оптимізаторів. Він забирає досить часу й енергії, а також вимагає обов'язкових фінансових вкладень на домен, хостинг, розкручування і багато іншого. Для того, щоб виправдати всі ці витрати, власнику веб-ресурсу необхідно знати, як заробити на перегляді реклами. Сьогодні це найдієвіший і перевірений метод монетизації сайту.

Вам знадобиться:
Служби контекстної, тизерної і медійної реклами.

Інструкція:
1. Зареєструйтесь в провідних сервісах контекстної реклами, Таких як РМЯ (Рекламна мережа Яндекса), Бігун і американський Google AdWords. Уважно ознайомтеся з правилами участі для вебмастерів. Майте на увазі, що в російських службах контекстної реклами - Яндекс-дірект, Бігун і Зорька, до сайтів-учасників пред'являються досить жорсткі вимоги. У доданого веб-сайту обов'язково повинна бути щоденна відвідуваність не менше 100-300 чоловік на добу, вік від 1 місяця і більше, а також переважне розташування на платному хостингу. Ваш ресурс також повинен задовольняти всім вимогам чинного законодавства Російської Федерації.

2. Якщо ваш сайт повністю відповідає правилам участі, то переходьте до процедури реєстрації та додавання нової рекламної площадки. У разі появи технічних питань, використовуйте підказки та FAQ Усередині особистого кабінету виберіть бажану форму рекламного блоку. Це може бути, як класична контекстна реклама у вигляді текстових посилань, так і рекламні статті, тексти новин, відео-контент або тизерна реклама. Сформуйте підходящий рекламний блок. Додайте його програмний код в потрібному місці вашого сайту. Ви будите отримувати гроші за кожен клік по рекламному оголошенню, зроблений відвідувачами вашого інтернет-ресурсу.

3. Дізнайтеся як заробити на перегляді реклами іншими, не менш ефективними, способами. Зареєструйтесь в службах тизерної реклами - Teasernet, Globalteaser, Novatizer, Pay-click, Tizerbox, Izitizi, Bodyclick та інших. Для достатньо розкручених сайтів підійдуть Тізерна мережі Adfun і Adlabs. Тизер - це таке ж текстове рекламне оголошення, тільки з захоплюючої картинкою або флеш-анімацією. Сьогодні це самий клікабельності формат реклами. Оплата вебмастеру здійснюється аналогічно контекстній рекламі - за зроблений користувачем клік....

Відповідь на запитання: Як заробити на перегляді реклами