Як заробити на контекстній рекламі

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Інтернет

Контекстна реклама, нарівні з тизерами, продажем прямих рекламних місць і посилань, є ефективним способом монетизації високовідвідуваних інтернет-ресурсів. Щоб максимізувати дохід з контексту, потрібно знати декілька простих правил.

Інструкція:
1. У контекстної реклами повинен бути клієнт, зацікавлена особа. Пам'ятайте, що чим вище CTR, тим більш цікава реклама вашим відвідувачам. Немає сенсу розміщувати загальну контекстну рекламу на сайтах з відвідинами менше 150-300 унікальних IP в день - ви заробите копійки. Багато сервісів реклами просто не допускають такі сайти для участі у своїх програмах.

2. Виходячи з CTR і високого рівня відвідувачів на добу, намагайтеся стежити за аудиторією - що їй потрібно, який її вік, з яких міст йде трафік. Так ви зможете вибрати рекламу, яка буде цікава даному сегменту відвідувачів.

3. Щоб заробити на контекстній рекламі, її не повинно бути видно. Вона повинна зливатися з дизайном сайту. Намагайтеся використовувати такі ж шрифти та колірні схеми в блоках реклами, що і в CSS сайту. Оформляйте рекламу мінімалістично. Кричуща контекстна реклама може бути виділена приміщенням її заголовка в шапку сайту.

4. Використовуйте різноманітні блоки. Не наповнюйте сторінку з матеріалами на сайті трьома-чотирма рекламними блоками 468x60 або 160x300. Наприклад, використовуйте один блок 720x90 другий - 468x60 третій - 160x300 і четвертий - 120x120.

5. Контекстна реклама не повинна бути прямою рекламою. Інакше кажучи, реклама повинна бути продовженням контексту, статей на сайті та мати відповідну пропозицію. Реклама повинна мати як можна більш супутній темі сайту характер, загальну концепцію, але в той же час не бути конкурентом, у разі якщо ваш сайт надає послуги. Немає сенсу на сайті про автомобілі розміщувати рекламу нижньої білизни, але і в інтернет-магазині нижньої білизни розміщувати оголошення конкурентів також безглуздо і не вигідно з точки зору продажів.

6. Контекстна реклама має бути глибокою. Коли статті на вашому сайті «поверхневі» і в текстах вузьких областей і тематик фігурують теми для «новачків» і основні поняття, поглиблена контекстна реклама під статтями з більш «розумними» і «складними» заголовками може залучити відвідувача - він автоматично вважатиме рекламу другий, поглибленої та завершальною частиною статті....

Відповідь на запитання: Як заробити на контекстній рекламі