Як заробити в соціальній мережі

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Інтернет

У соціальні мережі можна потрапити в ролі рибки (нехай навіть і золотий), а можна й самому розкинути мережі і чекати улову. Як заробити в соціальній мережі і не залишитися біля розбитого корита?

Інструкція:
1. Якщо ви звичайний користувач, а не власник соціальної мережі, то для вас можливі деякі варіанти заробітку. Ви можете продавати товар або послугу, пропонуючи їх користувачам безпосередньо. Ви можете створити свою соціальну групу в соціальній мережі і всередині групи провести рекламну кампанію для стороннього рекламодавця. У цьому випадку ви стаєте менеджером соціальної групи і отримуєте заздалегідь обумовлений дохід. Ще можливий варіант купівлі-продажу голосів - Цей бізнес набирає обертів і особливо популярний в дитячо-підліткових соціальних мережах.

2. Але щоб використовувати можливості заробітку в соціальній мережі, необхідно дотримати деякі правила. Подбайте про вашій репутації, якщо ви налаштовані стати менеджером соціальної групи. При реєстрації вкажіть реальні ім'я та прізвище, розміщуйте фотографії пристойного змісту. Встановлюйте коректні і цікаві статуси. Пишіть грамотні і корисні повідомлення. Потенційний роботодавець зверне на всі ці, здавалося б, незначні фактори пильну увагу. Проявіть свої найкращі якості, щоб створити згуртовану групу. Проводьте конкурси, пишіть повідомлення, здатні викликати бурхливе обговорення і залучити ще більшу кількість учасників у вашу групу. Чим більш численною ваша група, тим більший інтерес ви представляєте для рекламодавця.

3. Якщо ви самі пропонуєте товар або послугу, намагайтеся привернути до групи людей, інтереси яких будуть відповідати вашій пропозиції. Тобто, якщо ви плануєте продавати в соціальній мережі дитячі речі, зберіть навколо себе матусь, захоплених вихованням дітей. Якщо ви хочете просунути свій сайт з рецептами, також збирайте відповідну аудиторію і самі пишіть повідомлення і беріть участь в групах по «кухонним» інтересам. Там ви знайдете своїх клієнтів, які в подальшому увійдуть у вашу соціальну групу і будуть користуватися вашими товарами й послугами. Регулярно оновлюйте статуси, додавайте нові фотографії - це підніме інтерес до вашої скромної персони.

4. Ведіть переписку з учасниками вашої групи, відповідайте на коментарі. Виключіть панібратські відносини, розв'язний тон, грубість і нецензурні вирази. Заслужити гарну репутацію досить клопітно, а втратити її не складе труднощів.
Також в соціальних мережах ви можете знайти різноманітні конкурси від інших лідерів (менеджерів груп), часто з досить солідним грошовим призом. Беріть участь, і ваші шанси заробити в соціальній мережі примножаться....

Відповідь на запитання: Як заробити в соціальній мережі