Як заробити в інтернеті без обману

Posted by Admin on 5-07-2013, 04:52 in Інтернет

Кожен день сотні молодих людей приходять в інтернет, натхнені ідеєю заробити в ньому величезні гроші в самі короткі терміни. І кожен же день більша частина з них іде розчарована з твердим переконанням, що «в мережі грошей немає». Питання про те, чи можна заробити гроші в інтернеті і як це зробити, вже не один рік обговорюється на численних форумах і блогах. Проте як і раніше залишається актуальним,оскільки для кожного відповідь виходить свій. Отже, чи можливо дійсно розбагатіти в мережі?
Вам знадобиться:
- Комп'ютер з безлімітним доступом в інтернет
- Завзятість
- Цілеспрямованість
- Здатність до самоорганізації

Інструкція:
1. Хороша новина: гроші в мережі є насправді. Це доведено не одним поколінням успішних фрілансерів і манимейкеров. Погана новина: кнопки «Бабло» тут немає. Це означає, що для того, щоб заробляти в інтернеті пристойні суми, треба дійсно працювати, вкладаючи масу сил і часу. Найчастіше працювати навіть більше, ніж на офісній роботі в офлайні. І якщо перспектива серйозної праці вас не лякає, можна переходити до розгляду варіантів реальних заробітків.

2. Але перш ніж говорити про те, як і де заробити в мережі, треба сказати про те, чого робити безумовно не слід. В першу чергу не варто гнатися за привабливою рекламою гігантських заробітків без усяких зусиль. Якщо ви бачите оголошення, в якому обіцяють 100000 доларів в місяць при роботі 30 хвилин в день без всяких професійних навичок, можете бути впевнені - це лохотрон. І заробляти тут збираються на вас. Також не варто вплутуватися у всілякі фінансові піраміди, "чарівні гаманці», заробітки на кліках і читанні рекламних листів. В кращому випадку вам дістануться жалюгідні копійки за годинник безглуздого сидіння перед монітором, а в гіршому - елементарний обман.

3. Перш ніж шукати реальний заробіток в інтернеті, треба з'ясувати для себе, що ви вмієте і на чому можете зробити гроші. Тут можливі два шляхи: а) дистанційна робота для одного або декількох замовників (фріланс), б) заробіток на своїх сайтах або розвиток власного інфо-бізнесу.

4. Якщо ви вибираєте фріланс, то перш за все слід адекватно оцінити свої професійні навички. Що ви можете запропонувати замовникові? Написання текстів (копірайтинг), програмування, веб-дизайн, створення та продаж професійних фотографій, Консультування в якій-небудь області або щось ще? Визначившись зі своїми вміннями, можна переходити до створення портфоліо і пошуку перших клієнтів. Важливо мати на увазі, що на перших порах доведеться важко і на високі гонорари розраховувати не доводиться. В інтернеті висока конкуренція в будь-якій сфері діяльності і перш ніж ви зможете заявити про себе як про хорошого фахівця і обрости колом надійних замовників, доведеться витратити багато часу і сил. Але не впадайте у відчай. Висококласні професіонали завжди цінуються на вагу золота і ваша завзятість і прагнення до самовдосконалення виразно принесе свої плоди.

5. Заробіток на своїх сайтах зручний тим, що ви практично не залежите від волі замовників. Якщо ви хороший веб-майстер, то результати не змусять себе довго чекати. При наявності мережі власних сайтів, непогані гроші можна заробити на різних партнерських програмах, контекстній рекламі, продажу посилань і надання місця для розміщення рекламних статей. Зрозуміло, ця діяльність теж вимагає знань, завзятості, досвіду та цілеспрямованості. Але важливо знати, що рано чи пізно все трудовитрати і зусилля окупаються сторицею, головне не кидати справу на півдорозі і не зневірятися при можливих невдачах....

Відповідь на запитання: Як заробити в інтернеті без обману