Як заробити на партнерках

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Інтернет

Ні для кого не секрет, що сьогоднішній інтернет є прекрасним джерелом доходу для багатьох людей. Можливостей заробити в ньому гроші існує величезна кількість, залишається тільки вибрати. Одним з найбільш простих і популярних способів є заробіток на партнерках.

Вам знадобиться:
Комп'ютер з нелімітованих доступом в інтернет, свій сайт

Інструкція:
1. Партнерські програми (партнерки на мережевому сленгу) - це особлива форма співробітництва між крупними компаніями і власниками веб-сайтів при якій останні залучають нових клієнтів для фірми. При правильній організації справи партнерки можуть стати надійним джерелом вельми солідного доходу. Головна перевага цього бізнесу в тому, що в ньому немає ніяких державних кордонів і обмежень. Успішне співробітництво можна налагодити з будь-якою компанією або продавцем, незалежно від їх і вашого місця розташування.

2. Для того щоб стати партнером у бізнесі, будуть потрібні дві речі: наявність власного сайту підходящої тематики та реєстрація на сайті партнерської програми. Власник партнерки надає кожному учаснику програми необхідні промоматеріали, програмний код для вставки на сайті, а так само партнерську посилання і статистику продажів. Дохід буде залежати від тієї кількості клієнтів, яке вдалося залучити на партнерський сайт.

3. Важливо враховувати, що за своїм механізмом і системі оплати партнерські програми бувають різні. Найчастіше зустрічаються партнерки, які платять певний відсоток з продажів свого товару чи послуги (PPS, pay-per-sale). Виплати в цих програмах зазвичай найвищі, так само комісія йде з будь-якого платежу залученого клієнта, скільки б разів він його не скоїв. Другий різновид партнерських програм - це програми, які сплачують за будь-яку дію (заповнення анкети, реєстрація в проекті, скачування певних файлів і т.п). Розцінки в цих партнерках зазвичай середні, але оскільки тут від відвідувача не потрібно ніяких покупок, конвертованість трафіку досить висока.

4. Особливим різновидом партнерок є програми, які платять за трафік, тобто за кліки. Наприклад, винагорода надходить за кожен клік відвідувача вашого сайту по рекламному банеру партнера. Оплата тут дуже не висока, зазвичай не більше 01-05 центів за перехід. Такий тип партнерки добре підійде для сайту з великим нецільовим трафіком.

5. Партнерських програм на сьогоднішній день існує безліч. Тому підходити до їх вибору треба з розумом і обережністю. Перш за все, не варто гнатися за високими виплатами. Звичайно, всім хочеться відразу ж почати заробляти великі суми, але все-таки попередньо варто зважити всі «за» і «проти». Справа в тому, що вибирати партнерську програму необхідно з урахуванням особливостей свого сайту, його тематики і специфіки щомісячного трафіку. Безумовно не слід вішати на сайт для молодих мам рекламу партнерки по продажу віагри, а на автомобільний блог банер з дитячими книжками.

6. Досить часто веб-майстра цілеспрямовано створюють тематичні сайти під певні партнерки. У цьому випадку перш ніж формувати контент свого сайту, варто проаналізувати пропонований партнеркою товар і розібратися, на яку цільову аудиторію він розрахований. І просувати такий сайт потрібно за певними ключовими запитами, які будуть тісно пов'язані з продаваним товаром. У цьому випадку успішні продажі і солідний дохід не змусять себе чекати....

Відповідь на запитання: Як заробити на партнерках