Як заробити в інтернеті вдома

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Інтернет

Хорошу роботу знайти сьогодні непросто. Дуже часто не влаштовує рівень оплати, умови роботи або просто не вистачає професійних навичок для того, щоб претендувати на бажану посаду. Особливо складно з пошуком роботи людям, які проживають у маленьких провінційних містах, де слабо розвинене виробництво та інфраструктура. Що робити в подібній ситуації? Відповідь проста - спробувати знайти роботу в інтернеті ізаробляти гроші, не виходячи з дому.

Вам знадобиться:
Комп'ютер, безлімітний інтернет

Інструкція:
1. Робота через інтернет хороша насамперед тим, що вона не передбачає жодних обмежень за віком, статтю, рівнем освіти або зовнішності. Важливі тільки ваші професійні і ділові якості. Крім того вона ідеально підходить для людей, які з якихось причин не можуть залишати свій будинок надовго: молодих матусь, інвалідів, людей з обмеженими фізичними можливостями тощо Цей заробіток не припускає жорсткого графіка і дозволяє працювати в комфортному для себе темпі.

2. Перш ніж шукати для себе відповідне справа в мережі, необхідно визначитися, що саме вам потрібно: буде це просто підробіток час від часу або основне джерело доходу, від якого залежить ваше фінансове благополуччя. Якщо ви розраховуєте заробляти в інтернеті на життя, доведеться заздалегідь налаштуватися на повноцінну роботу протягом 5-8 годин як мінімум 5 днів на тиждень. З'ясувавши, скільки часу ви готові приділяти роботі в мережі, можна переходити до аналізу своїх професійних навичок. Інакше кажучи, визначити для себе, що саме ви вмієте і хочете робити, яка робота може бути вам до душі.

3. В інтернеті сьогодні можна заробляти непогані гроші двома основними способами: в якості віддаленого працівника (фрілансера), коли ви працюєте на когось і отримуєте за це певну винагороду, або розвивати свій власний бізнес. У перший випадку вам будуть потрібні певні вміння: веб-дизайн, програмування, написання рекламних або сео-текстів, збір інформації. На початковому етапі головною трудністю для фрілансера є пошук замовників. Не варто відразу розраховувати на високі гонорари і достаток замовлень, спершу доведеться добре зарекомендувати себе і сформувати коло постійних клієнтів.

4. Пошуки замовників можна почати з різноманітних біржею фрілансерів, таких як Free-lance, Weblancer, Netlancer і тому подібних порталів. Біржі фріланса - це спеціальні майданчики, На яких зустрічаються потенційні замовники та виконавці. Тут можна завести корисні знайомства, отримати перші замовлення і набратися досвіду в якості незалежного професіонала. Для того щоб вас спочатку сприймали як серйозного фахівця і надійного працівника, необхідно правильно подати себе. Перш за все, слід подбати про гідне портфоліо, яке буде представляти вас потенційному замовнику. Якщо у вас ще немає успішно проданих робіт, не засмучуйтеся. Завжди можна зробити кілька невеликих замовлень безкоштовно за позитивний відгук і розмістити їх у своєму портфоліо. Або ж спеціально підготувати кілька робіт, які можуть продемонструвати ваші вміння (написати пару-трійку статей, зробити дизайн умовного сайту, запропонувати зразок скрипта і т.п.). Отримавши перші замовлення, намагайтеся виконувати їх максимально точно і в строк. Це справить позитивне враження на клієнта і створить вам відповідну репутацію.

5. В даний час в Рунеті все більшого поширення набуває удаленная работа. Від традиційного фріланса вона відрізняється тим, що в цьому випадку є один постійний роботодавець. При цьому щомісяця або щотижня виплачується фіксована винагорода (оклад). Така робота мало чим відрізняється від звичної офісної, різниця полягає лише в тому, що працюєте ви у себе вдома, а гонорар отримуєте банківським переказом або системою електронних платежів. Як правило, на подібних умовах сьогодні працюють віддалені програмісти, контент-менеджери, творці новинних стрічок.

6. Власний бізнес в мережі можна вести так само в двох напрямках: заробляючи на своїх сайтах або розвиваючи персональний інфо-бізнес. У першому випадку дохід виходить від роботи з контекстною рекламою або різними партнерськими програмами, продажу посилань і розміщення платних статей. У разі інфо-бізнесу, ви створюєте якусь інформаційну послугу (свій навчальний курс, інформаційну розсилку, систему консультування або онлайн-тренінгів) і просуваєте її серед інтернет-користувачів....

Відповідь на запитання: Як заробити в інтернеті вдома