Як заробити в інтернеті кліками

Posted by Admin on 17-07-2013, 01:46 in Інтернет

Якщо ви звернетеся до пошукових систем з запитом про заробіток в інтернеті, то результати пошуку можуть показати вам, що в мережі інтернет не заробляє тільки ледачий. За виданими результатами можна судити про перевагу заробітку, який здійснюється переходами за посиланнями (кліки по посиланнях). Даний вид заробітку заманює своєю простотою та доступністю. Все, що необхідно для роботи в цій сфері є у кожного другого користувача всесвітньої глобальною павутиною.

Вам знадобиться:
- Ваш e-mail
- Електронний гаманець
- Англо-російський перекладач (онлайн-перекладач)

Інструкція:
1. Весь принцип роботи укладений в одну дію - підняти палець над кнопкою мишки, навести курсор на посилання, і опустити палець на ту ж кнопку. Іноді доводиться вводити цифри, набираючи їх на клавіатурі, але для цього також потрібен один палець. Робота дуже проста, але з часом вона стає нудною. Це можна пояснити низьким доходом. Якщо клікати цілий день, то підсумкова сума складе 50 $.

2. Для того щоб заробити свої перші гроші за допомогою кліків, вам знадобляться:
- Електронна поштова скринька - e-mail (Mail.ru; rambler.ru; gmail.com; yandex.ru і т.д.);
- Електронний гаманець (WebMoney або Яндекс.Деньги);
- On-line перекладач (translate.google.com або translate.ru).

3. Після отримання все, що описано вище, необхідно зареєструватися в будь клік-системою. При виборі цієї системи необхідно дотримуватися деяких правил: - За вашу роботу платитимуть не всі сайти, на яких ви зареєстровані; - Перш, ніж зареєструватися на конкретному сайті, введіть адресу сайту і через пробіл напишіть «відгуки»: якщо сайт виплачує гроші, то негативних відгуків ви не знайдете; - Зверніть увагу на те, що є категорія сайтів, які ще молоді. Перших виплат ще не робили. Найчастіше в таких випадках буває непроста ситуація: при досягненні певної суми на виплату, ваш аккаунт блокується....

Відповідь на запитання: Як заробити в інтернеті кліками