Як поміняти вид доступу до мережі з закритий на відкритий

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Інтернет

Користувачі при налаштуванні ігрового сервера стикаються з проблемою закритого доступу. Вона може виникати з різних причин, в залежності від цього вам необхідно вибрати рішення проблеми.

Вам знадобиться:
Доступ до управління мережами.

Інструкція:
1. Відкрийте панель управління і перейдіть до меню налаштування підключень. Натисніть правою кнопкою миші на використовуваному вами з'єднанні і натисніть у контекстному меню на пункт «Властивості». У вікні, перейдіть на вкладку «Додатково» і перейдіть до налаштування брандмауера.

4. Додайте порт в меню винятків, після чого вкажіть для нього будь-яке ім'я. У номері порту вкажіть значення 150030053101 28960. Пропишіть тип UPD. Запустіть гру, застосувавши зміни, а краще всього заздалегідь перезавантажте ваш комп'ютер.

3. Якщо у вас закритий тип мережі, зайдіть у налаштування використовуваного вами модему і увімкніть функцію UPnP, після чого збережіть пророблені зміни і перезавантажте комп'ютер або модем. Запустіть гру і перевірте, чи змінився тип доступу з закритого на відкрите.

4. При закритому типі доступу перевірте, чи знаходиться ваша адреса в NAT, що говорить про перенаправлення потоку інформації з боку вашого провайдера або використовуваного маршрутизатора. Введіть в адресному рядку браузера адресу маршрутизатора, включіть у вікні налаштувань UPnP.

5. В панелі управління комп'ютером перейдіть до розділу адміністрування, після чого виберіть пункт меню «Служби». Знайдіть у списку настройки брандмауера, відкрийте налаштування загального доступу до інтернету і з контекстного меню перейдіть в «Властивості». У меню «Тип запуску» знайдіть значення «Відключено» і натисніть кнопку «Стоп». Збережіть зміни.

6. Відключіть брандмауер Windows, додайте порти в список виключень вашого фаєрволла або також завершіть його роботу. Відключіть роботу антивіруса на певний час. Якщо вам не допомогли всі вищевказані дії, Швидше за все проблема відкриття доступу до мережі полягає в перекритті портів вашим провайдером. Зверніться до нього, щоб він надав вам «білий» IP-адресу....

Відповідь на запитання: Як поміняти вид доступу до мережі з закритий на відкритий