Як збільшити швидкість роботи інтернету

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Інтернет

Швидкість роботи інтернету, в більшості випадків, залежить від дорожнечі обраного тарифу. І для того, щоб її збільшити, достатньо придбати дорожчий тариф. Однак, якщо такої можливості немає, то з'єднання можна оптимізувати засобами операційної системи, зробивши використання інтернету більш комфортним без додаткових витрат.

Інструкція:
1. Визначте, які програми використовують з'єднання з інтернетом у фоновому режимі. Зазвичай такими програмами є онлайнові радіоприймачі і програми для відтворення потокового відео, менеджери закачувань, торрент-клієнти та багато інших. Для збільшення швидкості роботи закрийте ці програми, або попрацюйте з параметрами даних програм.

2. Зайдіть в налаштування менеджера закачувань і торрент-клієнта, і встановіть обмеження на швидкість завантаження (швидкості, рівній 20% від швидкості загального каналу буде достатньо).

3. В радіоприймачі і плеєрі потокового відео виберіть більш низький бітрейт відтвореного потоку. Наприклад, замість 128 кілобіт за секунду виберіть 92 або 64 кілобита. У відеоплеєрі встановіть нижчу роздільну здатність відео (замість 480p виберіть 360p або менш).

4. Зайдіть в налаштування браузера і змініть деякі з них. Наприклад, якщо при веб-серфінгу ви більшу увагу приділяєте тексту, то вимкніть завантаження зображень. Це допоможе значно підвищити комфорт перегляду сторінок. Подібним чином відключіть відео, звук та інші мультимедійні елементи на сторінках. Швидкість відкриття сторінок при цьому збільшиться в рази.

5. Використовуйте засоби для стиснення контенту, наприклад функцію Opera Turbo. Але зверніть увагу, що при включених інструментах стиснення контенту деякі елементи веб-сторінок працювати в браузері не будуть (наприклад онлайн-редактори документів).

6. Встановіть на комп'ютер програму-оптимізатор (наприклад Ashampoo WinOptimiser) і з її допомогою оптимізуйте підключення до інтернету. Як правило, такого роду програми автоматично відключають непотрібні служби Windows, що використовують підключення, в результаті чого відбувається збільшення швидкості роботи інтернету. Крім того, за допомогою даних програм можна вручну заблокувати деякі програми, що знаходяться в автозавантаженні, які часто активно використовують інтернет-трафік....

Відповідь на запитання: Як збільшити швидкість роботи інтернету