Як поліпшити прийом wi-fi

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Інтернет

Користувачі публічних мереж стандартів WiFi та WiMax іноді стикаються з поганим прийомом сигналу. Поліпшити його можна, використовуючи спеціальну саморобну антену, або змінивши положення самого модуля.

Інструкція:
1. При використанні зовнішнього модуля WiFi або WiMax, підключеного до комп'ютера через роз'єм USB, спробуйте приєднати його до машини не безпосередньо, а через спеціальний подовжувач довжиною в кілька метрів. Він повинен відповідати вимогам стандарту USB 2.0 інакше швидкість буде автоматично значно знижена. Досвідченим шляхом підберіть такий стан модуля, при якому прийом буде найбільш стійким.

2. Підключатися на відстані до WiFi-мереж можна лише в тому випадку, якщо вони не лише публічні, але й спеціально призначені для цього (наприклад, платна мережу Beeline WiFi). До безкоштовних мереж, розрахованим на використання тільки всередині приміщення (торговельного центру, ресторану, кафе), можна підключатися лише перебуваючи на території відповідного закладу. Зрозуміло, підключатися на відстані можна до мереж стандарту WiMax. Для того щоб це зробити, необхідно не тільки винести модуль назовні на довгому USB-кабелі, але і забезпечити його спрямованим параболічним відбивачем. Вимоги до нього пред'являються значно більш низькі, ніж, скажімо, до відбивачам телевізійних супутникових антен. А саме, він може і не мати ідеальної параболічної форми. Спробуйте використовувати в якості такого звичайний металевий тазик, круглі санки старої конструкції. Модуль розмістіть якомога ближче до передбачуваного фокусу відбивача. Конструкції, в яких в якості відбивачів використовуються китайські сковороди (Вокі), носять назву "WokFi". Якщо положення базової станції вам відомо, направте антену на неї, якщо ж ні, визначте оптимальний напрямок антени дослідним шляхом.

3. У випадку, якщо ви проживаєте в залізобетонному будинку, пам'ятайте, що сигнали WiFi і WiMax послаблюються металевими прутами всередині плит помітно сильніше, Ніж сигнали GSM і CDMA. Винесіть модуль на засклений балкон - там він, з одного боку, буде стійко працювати, А з іншого - не піддаватися впливу атмосферних опадів. Правда, сильні морози можуть впливати на нього і в цьому випадку, що небажано.

4. Якщо ви користуєтеся WiFi-пристроєм, що має вбудований модуль, але забезпеченим гніздом для зовнішньої антени, використовуйте таку. Існує багато конструкцій готових і саморобних WiFi-і WiMax-антен. Найбільш поширеною з них є саморобна "Cantenna".

5. Нарешті, якщо ваше пристрій не має ні знімного WiFi-або WiMax-модуля, ні гнізда для зовнішньої антени, але є портативним (наприклад, це смартфон), просто спробуйте знайти в приміщенні місце, де прийом сигналу є найкращим....

Відповідь на запитання: Як поліпшити прийом wi-fi