Як заробити рейтинг

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Інтернет

Високий рейтинг вашого сайту - показник його затребуваності і вашої успішності. Щоб рейтинг вашого ресурсу був високим і привабливим, необов'язково купувати перші позиції в пошукових системах або вкладати великі гроші в його розкрутку. Для початку постарайтеся підняти рейтинг своїми силами.

Інструкція:
1. Введіть ключове слово або назву вашого сайту /компанії в пошуковому рядку Yandex і Google - найпопулярніших пошукових машин в Рунеті. Так ви побачите, яке місце займає ваш ресурс в їх рейтингу.

2. Проведіть дослідження ситуації і «ринку» схожих сайтів. Вивчіть сайти ваших конкурентів, тих, які займають перші рядки в рейтингу пошуковиків. Вивчіть те, в якій формі вони пропонують користувачам свої товари /послуги, наскільки у них цікавий дизайн і зручний сервіс обслуговування.

3. Подивіться, якими сервісами для просування свого сайту вони використовують.

4. Виходячи з результатів даного дослідження, складіть план по оптимізації свого ресурсу (SEO).

5. Визначте кілька найбільш відвідуваних і популярних ресурсів з високим рейтингом і домовтеся з їх власниками про обмін посиланнями і банерами.

6. Регулярно беріть участь в дошках оголошень, банерообмінних мережах, активно і методично використовуйте рекламу.

7. Один з найбільш корисних видів розкручування сайту є редіректние посилання. Вони розміщуються на самих відвідуваних сайтах схожих по тематиці з вашим і дають великий ефект.

8. Після проходження всіх цих етапів розкрутки сайту і підвищення рейтингу ще раз перевірте, наскільки ваш сайт піднявся в мережі. Введіть в рядку Yandex і Google ключові слова або назву своєї компанії, І ви побачите, наскільки вище став рейтинг вашого ресурсу....

Відповідь на запитання: Як заробити рейтинг