Як зареєструвати сайт в пошукових

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Інтернет

Створивши сайт, прекрасний по дизайну, комфортний у використанні, наповнений актуальною унікальною інформацією, ви зробили тільки половину справи. Тепер необхідно, щоб користувачі про нього дізналися. Люди шукають інформацію в мережі через пошукові системи, а значить, вам необхідна реєстрація на них.

Вам знадобиться:
Електронний документ з даними по вашому сайту
Доступ в інтернет

Інструкція:
1. При реєстрації всі пошукові системи пропонують заповнити анкетну форму. У ній, як правило, повинні бути вказані не тільки адресу сайту, але і його назва та короткий опис.

2. Створіть заздалегідь документ Word, в якому ви напишіть адресу сайту, заголовок, кілька фраз про його вмісті, ключові слова, свої контактні дані. Фрази не повинні бути літературно-художнім текстом. Це коротке і ємне пояснення для користувача про те, що він знайде на ваших сторінках. Але не варто впадати в крайнощі і складати опис з рваних ключових фраз. Вибрати золоту середину. Якщо ви хочете, реєструвати сайт для англомовних користувачів, переведіть цей документ на англійську. Ретельно прочитайте текст. Тепер ви можете витрачати мінімальний час на заповнення анкет, не боятися випадкових помилок і друкарських помилок.

3. В англомовному інтернеті, за даними останніх досліджень, близько 90% користувачів шукають інформацію за допомогою наступних пошукових машин - Google, Yahoo, MSN і Punto. Російськомовні користувачі, в переважній більшості, воліють той же Google, а так само Яндекс, Rambler і Mail.ru. На решту пошуковики припадає близько 10% користувачів. Вирішуйте самі, чи варто вам охоплювати всі пошукові системи або зупинитися тільки на самих популярних.

4. Перед тим, як почати реєстрацію, уважно ознайомтеся з правилами тієї системи, в якій ви в даний момент реєструєте сайт. Якщо з якихось причин ваш сайт не відповідає вимогам пошукача, внесіть поправки або відмовтеся від реєстрації.

5. Існують безліч комерційних програм, що пропонують автоматичну реєстрацію в «1500 пошукових системах світу». Коштують такі «помічники» близько 20 доларів. Здавалося б, час - дорожче грошей. Але все не так просто. По-перше, більшість пошукових систем з цих півтори тисячі це нікому не цікаві безсистемні збірники посилань. По-друге, автоматична реєстрація дає близько 30% збоїв. Якщо робот допустить помилку при реєстрації вашого сайту в великих пошукових системах, і ви отримаєте відмову - другого шансу може не бути. Адміністратори систем-лідерів при вторинному обігу можуть відмовити вам, пославшись на вашу «настирливість». І у вас не буде ніякої можливості довести їм зворотне.

6. Після того, як ви зареєстрували сайт в системі, вам прийде електронний лист про те, що дані прийняті. Тепер потрібно чекати від двох тижнів до півроку до того моменту, як сайт з'явитися в пошукачах. Деякі пошукові ресурси шлють листи з повідомленням, деякі - ні.

7. Сайт з'являється в пошукових системах. Але це ще не все. Тепер варто самому пошукати його за ключовими словами і словосполученнями, подивитися в яку категорію він потрапив. Якщо результат вам не подобається - пишіть адміністрації ресурсу. Пишіть ввічливо і аргументовано. Адміністратор може помилятися і найчастіше готовий виправити свою помилку. Але, якщо ви ведете переговори в неналежному тоні або з ваших слів не зрозуміло, що саме ви хочете поміняти, ви не дочекаєтеся не тільки вибачень, але і, що більш важливо, змін....

Відповідь на запитання: Як зареєструвати сайт в пошукових