Як зареєструватися на twitter

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Інтернет

Інформаційна мережа twitter - найзручніший спосіб бути в курсі останніх новин і подій. Тут ви можете висловити свою точку зору, дізнатися думку інших і прочитати ще багато всього корисного і цікавого. Але для того щоб скористатися всіма наявними можливостями twitter, необхідно зареєструватися в мережі.

Вам знадобиться:
- Персональний комп'ютер;
- Доступ в інтернет.

Інструкція:
1. Реєстрація в twitter дає користувачеві доступ до усіх функцій сервісу: писати свої думки, читати чужі висловлювання і коментарі інших користувачів, отримувати інформацію про цікаві події і т.д.

2. Щоб зареєструватися в соціальній мережі, підключіть інтернет і відкрийте браузер. Потім виконайте перехід на головну сторінку інформаційного порталу. Знайти її можна за допомогою використовуваної вами пошукової системи, поставивши відповідну назву в пошуковій рядку, Або ввести в адресний рядок оглядача адресу сайту. Для чого потрібно набрати наступну комбінацію: http://twitter.com/. Саме тут розташовується головна сторінка інформаційної мережі twitter.

3. Знайдіть праворуч на домашній сторінці вікно зі рядками «Ім'я та прізвище», «Адреса електронної пошти», «Пароль». Нижче знаходиться жовта кнопка з написом «Реєстрація». Натисніть на неї і перейдіть на наступну сторінку із запрошенням приєднатися до Твіттеру, де необхідно буде вказати ваші особисті дані.

4. Введіть у відповідні графи свої ім'я, Прізвище (можна російською мовою), адресу поштової скриньки. Дочекайтеся, поки система перевірить, чи не використовувався Чи раніше даний е-mail для реєстрації на сайті. Потім придумайте і введіть пароль, який надалі буде використовуватися для доступу до вашого профілю.

5. Зверніть увагу, що для шифру використовуються тільки букви латинського алфавіту і цифри. Бажано, щоб пароль складався не менше ніж з шести знаків. При складанні пароля ніколи не використовуйте назву своєї електронної пошти, логін, який використовується на сайті. Намагайтеся чергувати букви з цифрами, міняйте в словах порядок букв і т.д.

6. Потім вкажіть ім'я користувача, нік, під яким ви будете значитися в мережі. Для його написання застосовується латиниця.

7. Для зручності ви можете скористатися функцією автозбереження пароля, завдяки якій ви зможете відразу ж заходити на сайт, не вводячи додаткових даних. Для цього поставте галочку навпроти відповідного напису.

8. Також вам буде запропоновано адаптувати твіттер з урахуванням нещодавно відвіданих веб-сторінок. Користуватися цією функцією чи ні - вирішувати вам.

9. Праворуч розташовуються посилання з умовами надання послуг та політикою конфіденційності, прочитайте їх перед тим, як приступити до створення облікового запису. Якщо вас все влаштовує, кликніть по кнопці «Створити обліковий запис» та перейдіть на наступну сторінку. Тут для отримання доступу до всіх функцій порталу, буде запропоновано ще раз підтвердити свою електронну адресу....

Відповідь на запитання: Як зареєструватися на twitter