Як зареєструватися у фейсбуці

Posted by Admin on 30-06-2013, 19:43 in Інтернет

Фейсбук (Facebook) - одна з найбільших соціальних мереж, створена за кордоном. Раніше англомовний інтерфейс був великою перешкодою на шляху до спілкування для тих користувачів інтернету, хто не володіє цією мовою. Але з тих пір, як він став і російськомовним, Фейсбук стає все більш популярним в Росії. Реєстрація в цій соціальній мережі абсолютно безкоштовна, не вимагає смс-відправок і здійснюється в кількапростих кроків.

Вам знадобиться:
- Комп'ютер;
- Доступ в інтернет;
- Електронна пошта.

Інструкція:
1. Для реєстрації у Фейсбуці перейдіть на головну сторінку цього сайту за адресою www.facebook.com. У правій частині відкрилася сторінки ви побачите форму реєстрації. У ній потрібно заповнити наступні поля: ім'я та прізвище; вашу електронну адресу; пароль; підлогу; дата народження.
246 fff7647dfslm Бажано вказати справжні ім'я та прізвище, щоб ваші друзі і знайомі змогли знайти вас на сайті. Електронна адреса має бути діючим, інакше ви не зможете підтвердити реєстрацію. Щоб не вводити адресу пошти можна другий раз, можна його просто скопіювати. Якщо у вас немає адреси електронної пошти, вам слід попередньо зареєструватися на якомусь поштовому сервісі (@ mail.ru, @ yandex.ru, @ gmail.com і т.п.).

3. Введіть пароль. Він повинен бути таким, що запам'ятовується для вас, але в той же час досить складний, щоб убезпечити ваш аккаунт від злому. Довжина пароля повинна бути не менше 6 символів. Заповнивши усі поля, натисніть кнопку «Реєстрація», яка знаходиться внизу реєстраційної форми.

4. На наступній сторінці вам буде запропоновано знайти ваших друзів на Фейсбуці по використовуваної вами електронною поштою. Для цього введіть пароль від своєї поштової скриньки, використаного для реєстрації. Фейсбук не буде зберігати цей пароль. Але якщо у вас немає бажання знаходити друзів або ви хочете зробити це пізніше, в правому нижньому кутку сторінки клацніть по посиланню «Пропустити цей крок».

5. Якщо ви натиснули «Пропустити цей крок», відкриється віконце «Знайдіть своїх друзів». Натисніть кнопку "Пропустити". Якщо ви передумали, натисніть «Пошук друзів».

6. У кроці «Особиста інформація» заповніть інформацію профілю. Ви можете вказати свої ім'я та прізвище російською та англійською мовою, місто проживання, вуз і роботодавця, щоб вас змогли знайти ваші колеги, однокласники і однокурсники. Після введення особистих даних натисніть кнопку «Зберегти і продовжити». Якщо ви не хочете заповнювати профіль або плануєте зробити це пізніше, клацніть по посиланню «Пропустити».

7. На наступній сторінці вам буде запропоновано вибрати цікаві для вас сторінки. За замовчуванням в обраних сторінках знаходиться «Facebook Росія». Якщо ви щось вибрали, натисніть кнопку «Зберегти і продовжити». Щоб пропустити цей крок, натисніть кнопку "Пропустити".

8. Встановіть фотографію для вашого профілю, завантаживши її з комп'ютера або зробивши знімок веб-камерою. Фотографія потрібна для вашої додаткової ідентифікації: однофамільців і тезок багато, а по фото вас можна легко дізнатися. Завантажуючи файл зі своїм зображенням, зверніть увагу, що його розмір повинен бути не більше 4 Мб. Завантаживши фотографію, натисніть на кнопку «Зберегти і продовжити». Якщо ви хочете зробити це пізніше, клацніть по посиланню «Пропустити».

9. Щоб почати користуватися соціальною мережею Фейсбук, вам потрібно підтвердити свою реєстрацію. Для цього зайдіть в зазначену вами при реєстрації електронну пошту. Для входу в неї натиснете на кнопку в верхній частині створеної вами сторінки «Зайти на свою адресу електронної пошти».

10. Перейдіть в свою поштову ящик. Відкрийте лист від Фейсбук «Останній етап реєстрації на Facebook». Якщо ви не знайшли лист в своїй поштовій скриньці, перевірте папку для спаму, в деяких випадках листи від соціальних мереж потрапляють в неї. Щоб завершити процедуру реєстрації, перейдіть за посиланням підтвердження, зазначеної в листі або натисніть кнопку «Підтвердити реєстрацію».

11. Ви будете перенаправлені на свою сторінку у Фейсбуці. Реєстрація закінчена. Тепер ви можете приступити до налаштувань облікового запису та конфіденційності, знайти друзів, пограти в ігри або скористатися додатками....

Відповідь на запитання: Як зареєструватися у фейсбуці